Wiadomości z tagiem Biuro  RSS
Centralna Informacja Emerytalna. Ustawa opublikowana

21.09.2023 18:52

Centralna Informacja Emerytalna. Ustawa opublikowana
Ustawa o Centralnej Informacji Emerytalnej została opublikowana w Dzienniku Ustaw. Kto będzie miał dostęp do CIE? Jakie informacje znajdą się w systemie?

Tagi: Ustawy, Biuro
Źródło: www.infor.pl

Wypalenia zawodowego doświadczyło 39% pracowników biurowych [BADANIE]

19.09.2023 18:52

Wypalenia zawodowego doświadczyło 39% pracowników biurowych [BADANIE]
39% badanych pracowników biurowych zadeklarowało, że doświadczyło wypalenia zawodowego.& Największym uznaniem społecznym Polaków cieszy się zawód strażaka oraz ratownika medycznego.& To niektóre wnioski zawarte w kolejnym raporcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Rynek pracy, edukacja, kompetencje. Aktualne trendy i wyniki badań. Sierpień 2023”.

Źródło: www.infor.pl

Rozwijający się sektor IT będzie potrzebował biur

19.09.2023 13:35

Prężnie rozwijający się sektor IT będzie potrzebował powierzchni biurowych - przekonywała na Property Forum Izabela Potrykus, dyrektor biura wynajmu i komercjalizacji w Polskim Holdingu Nieruchomości.

Tagi: Polska, Biuro
Źródło: www.pulshr.pl

Dobrowolny ZUS czy krótszy tydzień pracy. Oto co partie proponują przedsiębiorcom i pracownikom

19.09.2023 7:00


Wyższa kwota wolna od podatku, urlop dla przedsiębiorców, dobrowolny ZUS, mniejsza biurokracja czy krótszy tydzień pracy to tylko niektóre obietnice wyborcze dotyczące pracowników oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Na co mogą liczyć właściciele firm w nowej kadencji?

Źródło: www.bankier.pl

Pilates i kursy samoobrony. Jak zachęcić pracowników do powrotu do biura

18.09.2023 18:57

Możliwość rezerwacji miejsc parkingowych z poziomu aplikacji, ale także... kurs samoobrony czy zajęcia pilatesu. Olga Damek, EPP, mówiła podczas Property Forum o niekonwencjonalnych sposobach na powrót pracowników do biur.

Źródło: www.pulshr.pl

Biura w Moskwie robią się coraz bardziej puste

18.09.2023 14:19

Od 24 lutego ubiegłego roku, po ataku Rosji na Ukraine, wielkość wynajmowanych przez zagranicznych najemców powierzchni w moskiewskich biurach  zmniejszyła się aż o 28 proc. – poinformowała Jekaterina Biełowa - szefowa działu powierzchni biurowych w IBC Real Estate.

Tagi: Biuro
Źródło: www.pulshr.pl

OpenAI otwiera pierwsze biuro w Unii Europejskiej

17.09.2023 13:49

OpenAI, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji i twórca ChatGPT, rozszerza swoją obecność w Europie poprzez otwarcie pierwszego biura na terenie Unii Europejskiej.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami