Wiadomości z tagiem Doradztwo  RSS
Skrócenie tygodnia pracy do 4 dni możliwe, ale nie dla wszystkich

19.09.2023 16:33

Wprowadzenie w ciągu kolejnej dekady 4-dniowego tygodnia pracy byłoby możliwe w wybranych branżach, w tym w nowoczesnych usługach, doradztwie, IT, ubezpieczeniach i finansach - oceniają eksperci Konfederacji Lewiatan, którzy odnieśli się do pomysłów skrócenia tygodnia pracy do 4 dni. Organizacja wskazuje, że taki ruch byłby bardzo trudny do przeprowadzenia np. w służbie zdrowia, budownictwie, handlu czy sektorach przemysłowych.

Krótszy tydzień pracy w Polsce. Te branże będą pracować 4 dni w tygodniu

18.09.2023 16:08

Wprowadzenie, w perspektywie dekady 4-dniowego tygodnia pracy jest najbardziej prawdopodobne w branżach nowoczesnych usług, doradztwa, w IT, finansach, czy ubezpieczeniach. Gdzie się nie sprawdzi? W usługach publicznych oraz w wielu sektorach przemysłu, budownictwa i handlu.

Źródło: www.pulshr.pl

Były prezes Banku Ochrony Środowiska Wojciech Hann dołącza do KPMG

07.09.2023 17:40

Do KPMG w Polsce dołączył Wojciech Hann, który jako Senior Advisor będzie realizować i wspierać doradczo m.in. projekty w zakresie M&A, finansowania, strategii, zielonej oraz technologicznej transformacji i doradztwa biznesowego.

Źródło: www.pulshr.pl

Awanse partnerskie w KPMG

06.09.2023 16:50

Grono partnerów KPMG w Polsce powiększyło się o 18 osób w departamentach: audytu, financial services, doradztwa podatkowego, deal advisory oraz business advisory.

Źródło: www.pulshr.pl

Mark Richardson dołączył do Savills w Polsce

05.09.2023 19:37

Mark Richardson, ekspert w obszarze inwestycji z ponad 20-letnim doświadczeniem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych, dołączył do Savills w Polsce jako dyrektor działu doradztwa inwestycyjnego.

Źródło: www.pulshr.pl

Kolejny etap reformy szkolnictwa branżowego

31.08.2023 12:58


Na przełomie sierpnia i września zostaną podpisane umowy z Wnioskodawcami na realizację działań związanych z funkcjonowaniem Wojewódzkich Zespołów Koordynacji (WZK), które w regionach będą wspierać politykę edukacyjną, koordynować doradztwo zawodowe dla […]

Źródło: raportcsr.pl

Zbigniew Pindel dołącza do zespołu Deloitte Legal

18.08.2023 10:40

Do zespołu doradztwa korporacyjnego Deloitte Legal na stanowisko partner associate dołączył Zbigniew Pindel, który w kancelarii będzie kierować zespołem doradztwa w zakresie zarządzania zgodnością (compliance).

Źródło: www.pulshr.pl

Anna Falkowska PR & communication menedżerką w home.pl

04.08.2023 13:20

1 sierpnia stanowisko PR & communication menedżerki w grupie home.pl objęła Anna Falkowska. Jest specjalistka w zakresie doradztwa komunikacyjnego z obszaru produktowego i korporacyjnego.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami