Wiadomości z tagiem Dystrybucja  RSS
Dystrybucja leków

19.09.2023 22:07

Kompleksowa obsługa dystrybucji leków jest naszym wyróżnikiem. Wspieramy proces dystrybucji bezpośredniej, którymi są dystrybucja DTP i dystrybucja DTH. Wśród naszych usług uwzględniliśmy również przestrzeń magazynową dla hurtowni farmaceutycznych. W …

Źródło: www.polskibiznes.info

Właściciel TK Maxxa zatrudni 2500 osób w ogromnym centrum dystrybucyjnym w Polsce

15.06.2023 14:00

TJX Europe, właściciel sieci TK Maxx uruchamia swoje największe centrum dystrybucyjne w Europie kontynentalnej. Obiekt o powierzchni ponad 61 tys. m2, który mieści się w Sulechowie, zostanie oficjalnie otwarty już 19 czerwca br. Da zatrudnienie 2500 osobom.

Źródło: www.pulshr.pl

Rachunki za gaz w 2023 roku - jakie będą?

19.12.2022 18:51

Rachunki za gaz w 2023 roku - jakie będą?
Prezes URE zatwierdził taryfy na sprzedaż gazu przez PGNiG Obrót Detaliczny oraz na dystrybucję tego paliwa przez Polską Spółkę Gazownictwa.

Źródło: www.infor.pl

Podwyższono taryfy na prąd, ale większość gospodarstw nie zapłaci więcej

19.12.2022 15:56

Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził nowe taryfy spółek energetycznych na sprzedaż oraz dystrybucję energii elektrycznej dla odbiorców z grupy G. Stawki zostaną podwyższone od 1 stycznia 2023 r., ale zmiany nie dotkną jednak bezpośrednio większości gospodarstw domowych, które mają być chronione przez rządowe zamrożenie cen energii na obecnym poziomie do pewnego limitu. Po przekroczeniu limitu obowiązywać będzie natomiast cena maksymalna prądu.

Źródło: www.podatki.biz

Dwa tysiące gmin zgłosiło zapotrzebowanie na dystrybucję węgla

18.11.2022 18:51

Dwa tysiące gmin zgłosiło zapotrzebowanie na dystrybucję węgla
Do systemu, który wdrożyliśmy kilka tygodniu temu, swoje zapotrzebowanie na dystrybucję węgla zgłosiło ok. 2,3 tys. gmin w Polsce - powiedział w piątek wiceminister aktywów państwowych Karol Rabenda. Zaznaczył, że węgiel trafił do ok. 20-25 proc. gmin

Źródło: www.infor.pl

"Solidarność" apeluje o skrócenie godzin pracy w sklepach

10.11.2022 15:31

W obecnej sytuacji, gdy społeczeństwo i gospodarka mierzą się z kryzysem energetycznym, sieci handlowe powinny skrócić godziny otwarcia sklepów - twierdzi handlowa sekcja NSZZ "Solidarność". Związkowcy wystosowali w tej sprawie apel do Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, wskazując przy tym, że godziny pracy marketów i dyskontów mogłyby zostać ograniczone do godziny 21:00.

Źródło: www.podatki.biz

Będą uproszczenia procedur administracyjnych

10.11.2022 10:03

Część procedur administracyjnych dotyczących obywateli i przedsiębiorców ma zostać uproszczona. Zmiany odnoszą się głównie do przyspieszenia wydawania decyzji i usprawnienia postępowań administracyjnych. Wprowadzone zostaną np. uproszczenia i procedury milczącej zgody w procedurach związanych np. z zawodem marynarza oraz handlem i dystrybucją napojów alkoholowych, a także m.in. zmodyfikowano instytucję ponaglenia, umożliwiono zgłaszanie do ubezpieczeń społecznych na formularzu CEIDG-1, czy wydłużono termin zgłoszenia/aktualizacji informacji o beneficjentach rzeczywistych.

Źródło: www.podatki.biz

reklama
Kontakt z nami