Wiadomości z tagiem Finansowanie  RSS
Aktywnie w żłobku - jakie warunki, dla kogo 1500 zł (lub 1900 zł) miesięcznie?

11.04.2024 18:51

Aktywnie w żłobku - jakie warunki, dla kogo 1500 zł (lub 1900 zł) miesięcznie?„Aktywnie w żłobku” to nowe świadczenie, które ma przysługiwać na dofinansowanie kosztów objęcia dziecka opieką w żłobku, klubie dziecięcym albo sprawowaną przez dziennego opiekuna. Na jakich warunkach będzie przyznawane?

Źródło: www.infor.pl

Leasing Toyoty - czy to się opłaca?

10.04.2024 18:54

Leasing to coraz częściej wykorzystywany sposób na finansowanie samochodu, pozwalający pozyskać nowe auto bez konieczności wykładania znacznych środków. Obecnie w ten sposób można finansować auta różnych typów i marek. Interesuje Cię leasing Toyoty? Sprawdź, czy to się opłaca!

Źródło: www.podatki.biz

Komunikat Ministerstwa Rolnictwa: Nowy ekoschemat i płatności dla małych gospodarstw – grunty orne wyłączone z produkcji

10.04.2024 18:51

Komunikat Ministerstwa Rolnictwa: Nowy ekoschemat i płatności dla małych gospodarstw – grunty orne wyłączone z produkcjiMinisterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje o nowym ekoschemacie oraz płatnościach dla małych gospodarstw. Nowy ekoschemat dotyczy gruntów wyłączonych z produkcji. Natomiast płatność dla małych gospodarstw zastępuje inne rodzaje płatności bezpośrednich, w tym ekoschematy.

Źródło: www.infor.pl

Tych pieniędzy można domagać się od pracodawcy. Ma obowiązek zapłacić

10.04.2024 17:58

Każdemu pracownikowi, który spędza przy komputerze co najmniej 4 godziny dziennie, należy się od pracodawcy refundacja za zakupione okulary. Od niedawna, dzięki nowym przepisom, można otrzymać także dofinansowanie do zakupu szkieł kontaktowych.

Źródło: www.pulshr.pl

Wczasy pod gruszą. Komu przysługuje dofinansowanie do wypoczynku?

10.04.2024 6:10


Wczasy pod gruszą to świadczenie, które jest wypłacane przez Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS). Fundusz ten tworzony jest jedynie przez zobowiązanych do tego prawnie pracodawców - nie wszędzie zatem świadczenie jest wypłacane. Kto może liczyć na wczasy pod gruszą?

Źródło: biznes.interia.pl

Min. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o programie Aktywny Rodzic: Pracę należy doceniać a rodzinę należy wspierać

09.04.2024 18:51

Min. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o programie Aktywny Rodzic: Pracę należy doceniać a rodzinę należy wspieraćProgram „Aktywny Rodzic” zakłada trzy rodzaje dofinansowania do opieki nad dziećmi do lat 3. To rozbudowana wersja tzw. babciowego, przygotowana przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej kierowane przez Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk.

Źródło: www.infor.pl

Opieka mentora dla absolwentów niektórych kierunków medycznych będzie finansowana ze środków KPO?

09.04.2024 18:51

Opieka mentora dla absolwentów niektórych kierunków medycznych będzie finansowana ze środków KPO?Wsparcie w formie przydzielenia mentora absolwentom kierunków studiów pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne będzie finansowane ze środków KPO. Rząd zajmie się projektem uchwały.Rząd zajmie się projektem uchwały zmieniającym uchwałę o systemie zachęt do podejmowania studiów na wybranych kierunkach medycznych. Projekt zakłada, że wsparcie w formie przydzielenia mentora absolwentom kierunków studiów pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne będzie finansowane ze środków KPO.

Źródło: www.infor.pl

Ekwiwalent za urlop wypłacony gotówką nie pozbawia dopłaty do pensji

09.04.2024 9:51

Jeśli pracodawca wypłacił wynagrodzenie niepełnosprawnemu pracownikowi na jego konto, a ekwiwalent za niewykorzystany urlop do ręki, to może otrzymać dofinansowanie do jego pensji, bo jest to świadczenie pozawynagrodzeniowe i nie jest wliczane do kosztów płacy.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Przedsiębiorca otrzyma dofinansowanie za zatrudnienie seniora. Wysokość wsparcia ma wynosić do 50% minimalnego wynagrodzenia

05.04.2024 18:51

Przedsiębiorca otrzyma dofinansowanie za zatrudnienie seniora. Wysokość wsparcia ma wynosić do 50% minimalnego wynagrodzeniaPrzedsiębiorca będzie mógł otrzymać dofinansowanie za zatrudnienie seniora. Wysokość dofinansowania ma wynosić maksymalnie do 50% minimalnego wynagrodzenia za pracę miesięcznie.

Źródło: www.infor.pl

reklama
Kontakt z nami