Wiadomości z tagiem Holandia  RSS
Jadą do pracy, kończą jako bezdomni. Nie dla wszystkich Polaków Holandia jest ziemią obiecaną

06.06.2024 14:45

W ciągu 10 lat imigracja z UE do Holandii wzrosła dwukrotnie. Według Centralnego Biura Statystyk Królestwa Niderlandów (CBS) najczęściej pracy szukają w tym kraju Polacy. Co czwarty imigrant pochodzi z Polski. Średnio na jedno ogłoszenie o pracę w Holandii zgłasza się obecnie około 50 osób.

Źródło: www.pulshr.pl

3 państwa, do których najczęściej wyprowadzają się Polacy

19.03.2024 18:51

3 państwa, do których najczęściej wyprowadzają się PolacyDo jakich państw najczęściej wyprowadzają się Polacy? Coraz mniej osób wybiera Wielką Brytanię. Więcej jest wyprowadzek z Polski czy powrotów do kraju? Oto statystyki.

Źródło: www.infor.pl

Praca za granicą. Gdzie chcą pracować Polacy? Na jakie mogą liczyć zarobki?

24.02.2024 7:58


Nie spada zainteresowanie emigracją zarobkową Polaków. Nic dziwnego, jeśli porówna się możliwości finansowe, jakie stoją otworem przed osobami, które zdecydują się na wyjazd do Holandii, Niemczech i wciąż Wielkiej Brytanii. Te kraje pozostają w czołówce wzbudzających największe zainteresowanie rodaków.

Źródło: biznes.interia.pl

Holandia praca sezonowa bez języka przy zbiorach pomidorów od zaraz Beek en Donk

12.10.2023 17:34

Przy zbiorach pomidorów potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Beek en Donk bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie organizował pracodawca odpłatnie. Stanowisko: pracownik sezonowy. Lokalizacja: Beek en Donk. Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz. Start: od zaraz. Liczba miejsc: brak danych. Zadania na stanowisku: zbiory pomidorów i pomidorów koktajlowych; […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Dam sezonową pracę w Holandii bez znajomości języka zbiory papryki od zaraz Heusden Asten

28.09.2023 12:32

Do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Holandii przy zbiorach papryki. Zatrudnienie w Heusden Asten dla pracowników sezonowych bez języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie. Stanowisko: pracownik sezonowy. Lokalizacja: Heusden Asten. Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz. Start: od zaraz. Liczba miejsc: brak danych. Zadania na stanowisku: zbieranie oraz pielęgnacja papryki i plantów; klipsowanie, sortowanie oraz […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka zbiory truskawek od zaraz

20.09.2023 18:12

Dla Polaków aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie. Stanowisko: pracownik sezonowy. Lokalizacja: Holandia. Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz. Start: od zaraz. Liczba miejsc: brak danych. Zadania na stanowisku: zbieranie truskawek wiszących w szklarniach i tunelach oraz zajmowanie się ich pielęgnowaniem; […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Raje podatkowe kosztują setki miliardów dolarów

11.09.2023 16:05

Korzystanie przez korporacje z tzw. rajów podatkowych kosztuje kraje świata łącznie nawet 480 mld dolarów w skali roku - wynika z nowego raportu pn. "State of Tax Justice 2023". Główną część tej kwoty (300 mld USD) stanowią utracone dochody z tytułu opodatkowania osób prawnych. Autorzy raportu wskazują, że główną odpowiedzialność za obecny stan ponoszą kraje rozwinięte, w tym m.in. Wielka Brytania, Holandia i Luksemburg.

Źródło: www.podatki.biz

Niepokojący trend w polskiej emigracji. Przyznali, za jakie pieniądze pracują

11.09.2023 13:03

Rząd mówi o setkach tysięcy polskich emigrantów wracających do kraju. Tymczasem raport NBP wskazuje, że coraz większy odsetek obywateli po wyjeździe za pracą zostaje za granicą na dłużej, a nawet na stałe. Nie ma się co dziwić, patrząc na porównanie wynagrodzeń w Polsce, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii w tych samych branżach.

Źródło: businessinsider.com.pl

reklama
Kontakt z nami