Wiadomości z tagiem Intel  RSS
Czas na uregulowanie używania AI w miejscu pracy

21.09.2023 9:51

Posiłkowaniu się przez pracowników sztuczną inteligencją nie towarzyszą odpowiednie przepisy. Wielu pracodawców nie ma świadomości, że brak narzędzi minimalizujących ryzyko może powodować np. wyciek danych czy szkody materialne. Pora, by ta problematyka zagościła na stałe w regulaminach pracy.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

UODO rozpatruje skargę dotyczącą ChatGPT

20.09.2023 18:52

UODO rozpatruje skargę dotyczącą ChatGPT
Jak poinformował Urząd Ochrony Danych Osobowych, skarżący zarzuca twórcy tego narzędzia - firmie OpenAI to, że m.in. przetwarza ona dane w& sposób niezgodny z& prawem, nierzetelny, a& zasady na jakich się to odbywa są nieprzejrzyste.

Źródło: www.infor.pl

Sztuczna inteligencja (SI)

19.09.2023 18:52

Sztuczna inteligencja (SI)
Czym jest sztuczna inteligencja (SI)? Jakie zagrożenia i korzyści są związane z jej rozwojem? Jaki może mieć wpływ na rynek pracy?

Źródło: www.infor.pl

OpenAI otwiera pierwsze biuro w Unii Europejskiej

17.09.2023 13:49

OpenAI, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji i twórca ChatGPT, rozszerza swoją obecność w Europie poprzez otwarcie pierwszego biura na terenie Unii Europejskiej.

Źródło: www.pulshr.pl

Menadżerowie podchodzą z rezerwą do AI. Czyżby bali się o swoje stołki?

17.09.2023 11:00


92 proc. przedstawicieli kadry kierowniczej firm obawia się ryzyka związanego z implementacją rozwiązań opartych na AI – wynika z raportu KPMG "Generative AI: From buzz to business value". 60 proc. postrzega sztuczną inteligencję jako szansę na zwiększenie wydajności i przychodów – dodano.

Źródło: www.bankier.pl

"Sztuczna inteligencja nie bierze urlopów, nie marudzi, tylko pracuje". Firmy będą wydawać miliardy dolarów na inwestycje w AI

17.09.2023 9:00


Rola sztucznej inteligencji generatywnej będzie wzrastać wraz z poprawą stopnia wiarygodności udzielanych przez nią odpowiedzi - twierdzą eksperci branży. Producenci ChatGPT i innych podobnych narzędzi zapowiadają walkę...

Źródło: www.bankier.pl

"Sztuczna inteligencja zabije nas wszystkich". Cyfrowi giganci i Kongres USA dyskutowali o AI

16.09.2023 19:00


- Istnieje możliwość, powyżej 0 proc., że sztuczna inteligencja zabije nas wszystkich, dlatego tak ważne jest spotkanie i rozmowa na temat jej przyszłości, bo jest to także przyszłość cywilizacji - powiedział Elon Musk. CEO Tesli, Mark Zuckerberg (Meta), Sundar Pichai (Google) i Bill Gates rozmawiali o tym, jak zapobiec takiej wersji przyszłości.

Źródło: www.bankier.pl

Forum Nowych Technologii 2023

15.09.2023 18:52

Forum Nowych Technologii 2023
Forum Nowych Technologii odbędzie się 20 i 21 września 2023 r. w Warszawie. Podczas konferencji poruszone będą m.in. zagadnienia dotyczące ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji w erze cyfrowej.

Tagi: Prawo, Intel
Źródło: www.infor.pl

Sztuczna inteligencja nie bierze urlopów, nie marudzi, tylko pracuje

13.09.2023 12:37

W ślad za ChatGPT w szybkim tempie powstają kolejne narzędzia oparte na sztucznej inteligencji. Interesują się nimi branże dotychczas mniej kojarzone z SI.

Tagi: Urlopy, Intel
Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami