Wiadomości z tagiem Kierownicy  RSS
Największy polski bank rekrutuje specjalistów IT

21.09.2023 12:47

PKO Bank Polski rozwija zespoły projektowe IT i prowadzi obecnie 130 rekrutacji na nowe stanowiska. Poszukiwani są analitycy, architekci, kierownicy projektów i programiści, a także eksperci od hurtowni danych, administratorzy aplikacji czy inżynierowie DevOps.

Źródło: www.pulshr.pl

Kierownicy stracą pracę? Reprezentacja załogi nie musi o tym wiedzieć

14.09.2023 9:51

TSUE uznał, że nie ma obowiązku informowania przedstawicieli pracowników ani przeprowadzania konsultacji, gdy reorganizacja zatrudnienia obejmuje tylko kilka osób. Dotyczy to również instytucji publicznych, jeśli prowadzą działalność zbliżoną do biznesowej.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Nowoczesne dystrybutory wody do biura

23.08.2023 6:51

Każdy kierownik biura, który musiał choć raz wybiec i nieść do biura skrzynkę wody butelkowanej, wie, że dystrybutor wody to świetne udogodnienie w miejscu pracy. Nie tylko zapobiegniesz spoconym głowom pracowników w letnie upały, ale...

Źródło: www.kariera24.info

Piotr Kałużny dołącza do altavia.kamikaze

21.06.2023 13:51

Do zespołu agencji altavia.kamikaze dołączył Piotr Kałużny, jako account executive. Przed przejściem do agencji był kierownikiem działu promocji i reklamy w Teatrze im. Stanisława Jaracza w Łodzi.

Źródło: www.pulshr.pl

Ta praca kobiet nie jest wynagradzana, a powinna

29.05.2023 11:41

Codzienne obowiązki związane z zarządzaniem domem, takie jak organizowanie harmonogramów, pamiętanie o różnych sprawach czy inicjowanie trudnych rozmów, często spoczywają na kobietach. To obowiązki podobne do tych, które mają kierownicy projektów.

Źródło: www.pulshr.pl

PKM Katowice szuka kierowców. Chce przełamać stereotypy i zachęcić kobiety do pracy

22.05.2023 16:27

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej (PKM) w Katowicach zorganizowało kampanię rekrutacyjną. Jej hasło przewodnie to "Dziewczyny za kierownice w PKM Katowice!". W ten sposób chce zachęcić kobiety, by usiadły za kierownicą autobusu.

Źródło: www.pulshr.pl

Losy Karty Nauczyciela zawisły na włosku, ale regulacja raczej zostanie

20.05.2023 17:56

Zapowiedź rychłej likwidacji Karty Nauczyciela raczej się nie ziści. Kierownictwo Ministerstwa Edukacji i Nauki podaje sprzeczne informacje na ten temat, a w faktyczne działania w tym zakresie mało kto wierzy.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

reklama
Kontakt z nami