Wiadomości z tagiem Kierownicy  RSS
Zamiast dyplomu ukończenia studiów mikropoświadczenie

21.03.2024 18:51

– Jednym z wyzwań stojących obecnie przed uczelniami jest niż demograficzny. Mikropoświadczenia dają możliwość przyciągnięcia nowych studentów i słuchaczy, zatrzymania dotychczasowych, a tym samym – zabezpieczenia etatów dydaktyków. We wprowadzeniu mikropoświadczeń do oferty uczelni upatruje się szansę na jej promocję i budowę silnej, rozpoznawalnej marki – wyjaśnia dr Marzena Feldy, kierowniczka Laboratorium Analiz Statystycznych Ośrodka Przetwarzania Informacji (OPI), prezentując najnowszy raport pt. „Mikropoświadczenia nowym kierunkiem rozwoju szkolnictwa wyższego”.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Paulina Iwaszko kierowniczką ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa

12.02.2024 14:08

Paulina Iwaszko dołączyła do zespołu marketingowego Tchibo Warszawa. Objęła stanowisko kierowniczki ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej.

Źródło: www.pulshr.pl

Nie każdy kierownik pracuje w nadgodzinach bez dodatkowego wynagrodzenia

09.02.2024 9:51

Wątpliwości dotyczą sytuacji, gdy w tym czasie wykonuje on zadania niewchodzące w zakres jego zwykłych czynności. Specjalne zasady dotyczą także osób niepełnosprawnych.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Polacy chcą mieć życie po pracy. Potrzebujemy więcej czasu dla siebie

20.11.2023 20:00

60 proc. pracowników chciałoby poświęcać więcej czasu na relaks i wypoczynek – wynika z danych zebranych przez ICAN Institute na zlecenie VanityStyle. Taką potrzebę odczuwa 54 proc. kierowników, 61 proc. pracowników fizycznych oraz 65 proc. ekspertów.

Źródło: www.pulshr.pl

Paulina Gasińska dołącza do zarządu Providenta

19.10.2023 17:15

Kierownictwo nad pionem prawnym i ładem korporacyjnym w Providencie objęła Paulina Gasińska. Będzie też pełnić funkcję członkini zarządu.

Źródło: www.pulshr.pl

SN: Zwolnienie pracownika, który obraża innych, to nie przestępstwo

12.10.2023 9:51

Zwolnienie pracownika, który obraża innych, to nie przestępstwo. Tak orzekł SN w głośnej sprawie karnej, w której kierowniczka działu HR została oskarżona o dyskryminację na tle wyznaniowym. Wyrzuciła bowiem z pracy pracownika, który na firmowym forum zamieścił negatywny wpis na temat osób homoseksualnych

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Kobiety nadal są pomijane podczas awansów. Oto przyczyna

05.10.2023 18:46

Na każdych 100 mężczyzn awansowanych na stanowisko kierownicze przypadało tylko 87 kobiet, które otrzymało taki sam awans - to wnioski z raportu przygotowanego przez LeanIn.org i McKinsey & Company.

Źródło: www.pulshr.pl

Tak zarabiają strażnicy miejscy. Praca w komendach czeka

27.09.2023 15:22

Szeregowy strażnik miejski, nie pełniący żadnej funkcji kierowniczej, zarabia w Polsce ok. 5000 zł brutto miesięcznie, a w niektórych miastach nawet mniej. Trudno się więc dziwić, że w wielu jednostkach brakuje ludzi do obsadzenia strażniczych wakatów.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

reklama
Kontakt z nami