Wiadomości z tagiem Konsulting  RSS
Miłosz Trawczyński awansował w SAS Polska

05.03.2024 11:29

Miłosz Trawczyński objął stanowisko dyrektora konsultingu w polskim oddziale SAS, firmy zajmującej się analityką i AI.

Źródło: www.pulshr.pl

Natalia Załęcka chief business officerem w Value Media

01.03.2024 17:53

Natalia Załęcka dołącza do Value Media jako chief business officer. Swoje doświadczenie zdobywała pracując m.in. dla marki eobuwie oraz agencji konsultingowej Deloitte.

Źródło: www.pulshr.pl

Bardzo złe informacje dla młodych na rynku pracy. Na Zachodzie już to widać

07.02.2024 12:53

Szanse, iż młody człowiek będzie zarabiał więcej niż rodzice, są najniższe od II wojny światowej - wskazują autorzy badania amerykańskiej firmy konsultingowej Bain & Company.

Źródło: www.pulshr.pl

Bardzo złe informacje dla młodych na rynku pracy. To w końcu musiało się stać

21.11.2023 11:47

Perspektywy na to, że zarobki młodych ludzi będą wyższe niż wynagrodzenia ich rodziców, są najgorsze od zakończenia od II wojny światowej - wynika z badania badania amerykańskiej firmy konsultingowej Bain & Company.

Źródło: www.pulshr.pl

Zmniejsza się atrakcyjność Niemiec jako miejsca inwestycji przemysłowych

14.11.2023 12:43


Niemcy w dalszym ciągu tracą na atrakcyjności jako lokalizacja inwestycji przemysłowych. Jak powiadomiła we wtorek firma konsultingowa Deloitte, dwie trzecie badanych przez nią firm przeniosło już część swojej działalności za granicę. Szczególnie mocno dotknięte tym zjawiskiem są branże motoryzacyjna i budowy maszyn – poinformował portal dziennika "Welt".

Źródło: www.bankier.pl

Aleksandra Stanek-Kowalczyk dołącza do EY Polska

06.09.2023 18:20

Aleksandra Stanek-Kowalczyk, założycielka Sapere wraz z zespołem dołączyła do EY Polska, by przyspieszyć rozwój ekspertyzy firmy konsultingowej w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Źródło: www.pulshr.pl

Accenture zwolni prawie 20 tys. osób

23.03.2023 17:08

Znana firma konsultingowa Accenture ogłosiła, że w ciągu najbliższych 18 miesięcy zwolni około 19 tys. pracowników. Tłumaczy się rosnącymi kosztami i niepewnością gospodarczą

Źródło: www.pulshr.pl

Pieniądze są w IT ważniejsze niż rozwój

26.09.2022 12:25

Z badania firmy konsultingowej Awareson wynika, że co czwarty specjalista IT i SAM zmienił w tym roku pracę z powodu pieniędzy. Jednocześnie wysokie wynagrodzenie nie wystarcza, żeby zatrzymać dobrego pracownika w firmie na dłużej. Rotacja w branży technologicznej jest znacznie wyższa niż w pozostałych.

Źródło: www.pulshr.pl

Małgorzata Wiśniewska dyrektorem ds. operacyjnych w grupie Avenga

08.09.2022 12:05

Grupa Avenga, globalna platforma inżynieryjna i konsultingowa, dokonała zmian w składzie zarządu i jej polskiego kierownictwa. Jana Weberinga, który zajmował stanowisko CEO, zastąpił Yuriy Adamchuk, dotychczasowy COO grupy. Z kolei jego obowiązki jako COO przejęła Małgorzata Wiśniewska, która od początku powstania grupy zarządzała jej biznesem w Polsce.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami