Wiadomości z tagiem LOT  RSS
Ruszyły linie lotnicze dla czworonogów. Cena biletu może szokować

28.05.2024 9:25


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Teraz w samolotach czworonogi nie muszą już podróżować w kontenerach w ciemnym i głośnym luku bagażowym, ale na wygodnych siedzeniach. W dodatku z miską pełną smakołyków i z ukochanym opiekunem przy boku. W USA rozpoczęły właśnie działalność pierwsze na świecie linie lotnicze dla psów. Koszt psiej podróży znacznie przekracza ceny „ludzkich” biletów lotniczych.

Tagi: LOT, Banki
Źródło: www.bankier.pl

PLL LOT zmieniają szefa. Polska Grupa Lotnicza odwołała Michała Fijoła z funkcji prezesa spółki

27.05.2024 23:22


Rada nadzorcza Polskiej Grupy Lotniczej (PGL), do której należy m.in. PLL LOT, odwołała Michała Fijoła z funkcji prezesa spółki, jednocześnie obowiązki prezesa powierzyła wiceprezesowi spółki Bartoszowi Piechocie - poinformowała w poniedziałkowym komunikacie PGL. Fijoł jest prezesem LOT-u.

Tagi: LOT, Banki, Polska
Źródło: www.bankier.pl

W niemieckiej fabryce pracują tylko Polacy? Gigant reaguje na plotki

27.05.2024 13:26


W ubiegłym roku w niemieckim mieście Pasewalk powstała fabryka obuwia marki Birkenstock. Zakład produkcyjny niemieckiego giganta stanął zaledwie 30 km od granicy z Polską, niedaleko Szczecina. Kilka miesięcy po tym, jak taśmy produkcyjne w fabryce Birkenstocka ruszyły, w miasteczku pojawiły się głosy, że pracują tam tylko i wyłącznie Polacy. Plotki te zostały szybko zdementowane. Przy okazji ujawniono również bardziej szczegółowe dane.

Tagi: LOT
Źródło: biznes.interia.pl

Pigułka "dzień po" - wykaz aptek [mapa]

24.05.2024 18:51

Pigułka 'dzień po' - wykaz aptek [mapa]Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował mapę aptek, z którymi podpisał umowę na realizację pilotażu usług farmaceuty w zakresie antykoncepcji awaryjnej - pigułka "dzień po". Wykaz jest aktualizowany we wszystkie dni robocze.

Źródło: www.infor.pl

2121 zł brutto miesięcznie, przez 3 kolejne miesiące, na 1 pracownika. Warszawski ratusz ogłasza pomoc dla kupców z Marywilskiej 44

24.05.2024 18:51

2121 zł brutto miesięcznie, przez 3 kolejne miesiące, na 1 pracownika. Warszawski ratusz ogłasza pomoc dla kupców z Marywilskiej 442121 zł brutto miesięcznie, przez 3 kolejne miesiące, na 1 pracownika. Warszawski ratusz rozpoczyna realizację projektu pilotażowego "Odbuduj swoją przyszłość". Adresatami programu są pracodawcy oraz pracownicy, którzy utracili swoje miejsca pracy w wyniku pożaru centrum przy ul. Marywilskiej 44.

Źródło: www.infor.pl

8 tys. zł dotacji do wzięcia. Rusza pilotażowy projekt wsparcia cyfryzacji mikro- oraz małych i średnich firm

22.05.2024 18:51

8 tys. zł dotacji do wzięcia. Rusza pilotażowy projekt wsparcia cyfryzacji mikro- oraz małych i średnich firm8 tys. zł dotacji do wzięcia przez 195 przedsiębiorstw. Bank Światowy wybrał Koalicję na rzecz Polskich Innowacji (KPI) do wdrożenia w Polsce pilotażowego projektu wsparcia cyfryzacji mikro- oraz małych i średnich firm. Nabór do projektu rozpocznie się 23 maja 2024 r.

Tagi: LOT
Źródło: www.infor.pl

Program Współdziałania KAS z firmami będzie dalej rozwijany

21.05.2024 16:32

Ministerstwo Finansów postanowiło zrezygnować z ograniczenia liczby podmiotów, które przystępują do tzw. Programu Współdziałania. Pierwotnie limit wynosił 20 uczestników. Resort zdecydował się też na przedłużenie fazy pilotażowej programu do 2025 r. Plany obejmują także m.in. przygotowanie dobrych praktyk dla podmiotów zainteresowanych uczestnictwem.

Tagi: LOT
Źródło: www.podatki.biz

Ryanair groził podwyżkami. Teraz mówi, że będą, ale nie takie straszne

21.05.2024 10:55


Ryanair z powodu opóźnień w dostawach nowych Boeingów podkreślał wielokrotnie, że będzie musiał znacząco podnieść ceny biletów. Teraz przewoźnik wycofuje się rakiem, zaznaczając, że podróżni zapłacą co prawda więcej w sezonie letnim, ale "nieznacznie". Czyżby nie było chętnych na loty?

Tagi: LOT, Banki
Źródło: www.bankier.pl

Modułowe e-podręczniki do 12 przedmiotów. MEN podało, że przetestują je wybrane szkoły podstawowe. Ale które?

21.05.2024 9:51

Modułowe e-podręczniki do 12 przedmiotów. MEN podało, że przetestują je wybrane szkoły podstawowe. Ale które?Modułowe e-podręczniki do 12 przedmiotów. Przetestują je wybrane szkoły podstawowe. Udział w pilotażu jest bezpłatny i da możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami. ORE zapewnia wsparcie merytoryczne i dydaktyczne.

Tagi: LOT
Źródło: www.infor.pl

reklama
Kontakt z nami