Wiadomości z tagiem Miliarderzy  RSS
Należąca do Sorosa spółka Pluralis przejęła wydawcę "Rzeczpospolitej" i "Parkietu"

25.08.2023 18:56


Należąca do miliardera George’a Sorosa spółka Pluralis przejęła większościowy pakiet akcji Gremi Media, wydawcy m.in. dzienników "Rzeczpospolita" oraz "Parkiet". To oznacza, że Pluralis przejmuje kontrolę nad Gremi Media" - powiedział PAP redaktor naczelny dziennika "Rzeczpospolita", Bogusław Chrabota.

Źródło: www.bankier.pl

Elon Musk i Mark Zuckerberg będą walczyć w klatce. Transmisja na X (dawniej Twitterze)

07.08.2023 17:14

Elon Musk i Mark Zuckenberg, czyli dwaj najbogatsi ludzie na świecie i prezesi technologicznych gigantów, staną naprzeciwko siebie i będą walczyć w klatce. Wskazuje na to niedzielny wpis Elona Muska. Miliarder poinformował w nim, że walka będzie transmitowana na żywo.

Źródło: www.pulshr.pl

Co się stało z łodzią podwodną Titan? Rozmowa z ekspertem

22.06.2023 9:51

Co się stało z łodzią podwodną Titan? Rozmowa z ekspertem
Łódź podwodna Titan. W niedzielę utracono kontakt z niewielką, prywatną łodzią podwodną Titan, która z miliarderami na pokładzie miała dotrzeć do wraku Titanica. Do katastrofy mogły się przyczynić niewłaściwe zabezpieczenia, mogło też dojść do uszkodzenia funkcjonalnego – ocenił w rozmowie z PAP prof. dr hab. inż. Lech Rowiński z Politechniki Gdańskiej.

Źródło: www.infor.pl

40 godzin tygodniowo w biurze albo do widzenia . Oto, co Elon Musk sÄ…dzi o home office?

02.06.2022 13:30

Koniec pracy zdalnej w Tesli. Do sieci wyciekły maile, w których Elon Musk nakazuje wszystkim osobom zatrudnionym w firmie pracę z biura w wymiarze „minimum 40 godzin tygodniowo” albo „opuszczenie Tesli”. Miliarder – w swoim stylu – skomentował też sprawę na Twitterze.

Źródło: www.well.pl

Najbogatsi Niemcy mogą czyścić buty Elonowi Muskowi

14.04.2022 22:32

Fortuny miliarderów wciąż rosną mimo kryzysu związanego z koronawirusem i wojną w Ukrainie. Przygotowana przez Forbesa nowa lista najbogatszych Niemców w 2022 roku pokazuje, kto znalazł się na szczycie. Daleko im jednak do Elona Muska.

Źródło: www.pulshr.pl

Właściciel japońskiego Amazona przekazuje 8,5 mln dolarów na pomoc Ukrainie

27.02.2022 21:59

Japoński miliarder Hiroshi Mikitani oświadczył, że przekazuj 1 mld jenów (około 8,7 mln dolarów) na pomoc humanitarną dla Ukrainy. - Moje myśli są z mieszkańcami Ukrainy – napisał na swoim koncie na Twitterze.

Źródło: www.pulshr.pl

Zwolnienia grupowe w Open Finance. Pracę straci cała załoga

24.01.2022 21:33

Zarząd Open Finance podjął uchwałę w sprawie uruchomienia procedury zwolnień grupowych w spółce. Ma nią zostać objętych 100 proc. wszystkich zatrudnionych, czyli ponad 1100 osób. Open Finance to pośrednik kredytowy z grupy byłego miliardera (obecnie już milionera) Leszka Czarneckiego.

Źródło: www.pulshr.pl

Jeff Bezos, Mark Zuckerberg, Richard Branson - 7 prostych nawyków znanych ludzi sukcesu

12.01.2022 16:48

Co łączy ludzi sukcesu? Wszystko zaczyna się od codziennych nawyków. Wczesne pobudki, zbilansowana dieta, ćwiczenia czy dobry plan dnia – to właśnie te pozornie proste czynności pomagały dojść na szczyt największym miliarderom na świecie, w tym Billowi Gatesowi, Oprah Winfrey czy Elonowi Muskowi. Od czego zacząć? Oto 7 codziennych nawyków, które pomogą Ci sięgnąć gwiazd.

Źródło: www.well.pl

Matura 2021 za pasem. Jobs, Gates czy Branson to miliarderzy, którzy nie skończyli studiów

15.04.2021 14:50

Choć już połowa kwietnia, tegoroczni maturzyści dopiero niedawno otrzymali ostateczne potwierdzanie terminu egzaminu maturalnego. Rusza 4 maja. Ale czy zdanie matury i ukończenie studiów wyższych jest konieczne do odniesienia sukcesu w życiu zawodowym? Tacy miliarderzy jak Steve Jobs, Ingvar Kamprad czy Zygmunt Solorz-Żak pokazują, że nie.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami