Wiadomości z tagiem Monterzy  RSS
Można zrobić nawet 19 tys. zł "na rękę". Poszukują pracowników

20.05.2024 15:02


Praca w systemie "wahadła" (od marca do grudnia) - w taki sposób coraz częściej Polacy pracują za granicą. Choć przypomina to pracę sezonowa, niewiele ma wspólnego z wyjazdami na zbiory szparagów czy winogron. Sezonowo pracują też cieśle, brukarze, budowlańcy, monterzy i hydraulicy. Oferowane w niektórych krajach Europy stawki wielokrotnie przewyższają polskie wypłaty. Najlepsi fachowcy, przy odrobinie szczęścia i zapobiegliwości, mogą zarobić "na rękę" równowartość nawet 19 tys. zł miesięcznie.

Źródło: biznes.interia.pl

Gdy inni zwalniają, oni chcą zatrudniać. Będzie 200 nowych miejsc pracy

23.04.2024 14:36


Gdy przez Polskę przelewa się fala zapowiedzi zwolnień grupowych, jeden z największych pracodawców na Podkarpaciu szuka pracowników. Firma Oponiarska Dębica zwiększa zatrudnienie i szuka pracowników na stanowiska produkcyjne. Poszukiwani są monterzy, mechanicy, elektrycy, elektroenergetycy.

Źródło: biznes.interia.pl

Brakuje monterów pomp ciepła. Coraz częściej są źle zamontowane

25.08.2022 9:48

Brakuje wykwalifikowanych monterów pomp ciepła. To branża, która w ciągu ostatnich 10 lat urosła 50-krotnie. Na co mogą liczyć osoby, które zdecydują się na podjęcie pracy w tej branży?

Źródło: www.pulshr.pl

Chcą zatrzymać odpływ pracowników. Branża targowa ma pomysł

09.11.2021 14:12

- W naszym kraju ciągle brakuje przepisów regulujących tę sytuację – tak przedstawiciel Komitetu Obrony Branży Targowej komentuje niepewność, jaka towarzyszy branży targowej w czasie nasilającej się 4. fali epidemii Covid 19. Widmo obostrzeń to nie jedyny problem branży. Aby zapobiec coraz większym brakom kadrowym w sektorze targowym powołano projekt Monter Expo, którego celem jest kształcenie do pracy w tej branży.

Źródło: www.pulshr.pl

MAN Trucks rozbudowuje zakład i szuka pracowników

05.07.2021 12:00

Firma MAN Trucks przeznaczy 95 milionów euro na rozbudowę swojego zakładu w Małopolsce. W związku z powstaniem nowej hali i planowanym zwiększeniem produkcji organizacja poszukuje monterów oraz pracowników logistyki wewnątrzzakładowej.

Źródło: www.pulshr.pl

Ciepłownicy szkolą się, wykorzystując wirtualną rzeczywistość

16.09.2020 12:47

Veolia Energia Warszawa uruchomiła system szkoleń dla serwisantów, monterów i pracowników pogotowia wykorzystujący technologię wirtualnej rzeczywistości (VR). To pierwsze tego typu rozwiązanie w ciepłownictwie w Polsce.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Fiat i Ferrari zapewniły pracę włoskim monterom samochodów

12.03.2019 11:50

Koncern motoryzacyjny Fiat zapewnił, że nie będzie zwalniał włoskich pracowników. Gwarancje zatrudnienia mają obowiązywać do 2022 r.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami