Wiadomości z tagiem Monterzy  RSS
Brakuje monterów pomp ciepła. Coraz częściej są źle zamontowane

25.08.2022 9:48

Brakuje wykwalifikowanych monterów pomp ciepła. To branża, która w ciągu ostatnich 10 lat urosła 50-krotnie. Na co mogą liczyć osoby, które zdecydują się na podjęcie pracy w tej branży?

Źródło: www.pulshr.pl

Chcą zatrzymać odpływ pracowników. Branża targowa ma pomysł

09.11.2021 14:12

- W naszym kraju ciągle brakuje przepisów regulujących tę sytuację – tak przedstawiciel Komitetu Obrony Branży Targowej komentuje niepewność, jaka towarzyszy branży targowej w czasie nasilającej się 4. fali epidemii Covid 19. Widmo obostrzeń to nie jedyny problem branży. Aby zapobiec coraz większym brakom kadrowym w sektorze targowym powołano projekt Monter Expo, którego celem jest kształcenie do pracy w tej branży.

Źródło: www.pulshr.pl

MAN Trucks rozbudowuje zakład i szuka pracowników

05.07.2021 12:00

Firma MAN Trucks przeznaczy 95 milionów euro na rozbudowę swojego zakładu w Małopolsce. W związku z powstaniem nowej hali i planowanym zwiększeniem produkcji organizacja poszukuje monterów oraz pracowników logistyki wewnątrzzakładowej.

Źródło: www.pulshr.pl

Ciepłownicy szkolą się, wykorzystując wirtualną rzeczywistość

16.09.2020 12:47

Veolia Energia Warszawa uruchomiła system szkoleń dla serwisantów, monterów i pracowników pogotowia wykorzystujący technologię wirtualnej rzeczywistości (VR). To pierwsze tego typu rozwiązanie w ciepłownictwie w Polsce.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Fiat i Ferrari zapewniły pracę włoskim monterom samochodów

12.03.2019 11:50

Koncern motoryzacyjny Fiat zapewnił, że nie będzie zwalniał włoskich pracowników. Gwarancje zatrudnienia mają obowiązywać do 2022 r.

Źródło: www.pulshr.pl

Oni otrzymają zezwolenie na pracę na innych zasadach. Zobacz jednolity tekst rozporządzenia

28.01.2019 12:36

Pielęgniarki z tytułem specjalisty, technicy elektrycy czy monterzy izolacji. W sumie blisko 40 zawodów znalazło w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie określenia przypadków, w których zezwolenie na pracę cudzoziemca jest wydawane bez względu na szczegółowe warunki wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemców.

Tagi: Monterzy
Źródło: www.pulshr.pl

GĂłrnicy i elektromonterzy nagrali audiobook dla chorych dzieci

20.12.2018 10:35

Górnicy, elektromonterzy i inni pracownicy Grupy Tauron użyczyli głosów bohaterom audiobooka, który trafił w środę (19 grudnia) w ręce chorych dzieci - pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka (GCZD) w Katowicach.

Źródło: www.rynekzdrowia.pl

reklama
Kontakt z nami