Wiadomości z tagiem Produkcja  RSS
Związkowcy w Volkswagenie dogadali się sprawie rozliczenia dni bez pracy

21.09.2023 11:41

W Volkswagen Poznań podpisano porozumienie, dotyczące sposobu rozliczenia dni, w których pracownicy fabryki pozostają bez pracy. Jak podaje Radio Poznań, od niemal trzech tygodni produkcja w fabryce jest ograniczona.

Źródło: www.pulshr.pl

Imigrant pracujący w polu został astronautą NASA. Osiągnął to dzięki pięciu radom ojca

20.09.2023 11:05

Historia José M. Hernándeza, czyli jednego z nielicznych latynoskich astronautów NASA, okazała się tak inspirująca, że doczekała się produkcji filmowej. "A million miles away" pokazuje, w jaki sposób migrant, który pracował na farmie, znalazł się na pokładzie jednego z wahadłowców. Astronauta zawdzięcza swój sukces pięciu radom, jakie usłyszał od ojca w dzieciństwie.

Źródło: businessinsider.com.pl

W jakich branżach sprawdzają się opakowania plastikowe?

19.09.2023 22:06

Opakowania plastikowe odgrywają niezwykle istotną rolę we współczesnym przemyśle, znajdując zastosowanie w różnorodnych branżach. Ich wszechstronność, trwałość oraz względna łatwość produkcji sprawiają, że stanowią niezastąpiony element wielu procesów pakowania …

Tagi: Produkcja
Źródło: www.polskibiznes.info

Zrównoważona konsumpcja i produkcja. Międzynarodowy tydzień Agendy 2030

17.09.2023 11:00


Rok 2023 wyznacza półmetek na drodze realizacji 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDGs). Jak co roku, we wrześniu obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Tydzień Działania, który ma skupić uwagę świata […]

Tagi: Produkcja
Źródło: raportcsr.pl

Branże mniej i bardziej odporne na kryzys. Gdzie w Polsce można teraz znaleźć pracę

15.09.2023 14:45

Mimo ogólnego osłabienia popytu na pracowników nadal wiele wolnych miejsc czeka w branży spożywczej, handlu detalicznym, produkcji czy logistyce - wynika z raportu Grupy Progres.

Źródło: www.pulshr.pl

Produkcja w Polsce leci w dół, bo brakuje ludzi do pracy

12.09.2023 14:09

Dane GUS za I półrocze 2023 roku wskazują, że polska gospodarka zanotowała duży spadek produkcji - największy w sekcji przemysłowej, budownictwie, ale też w dziale usług. Zdaniem specjalistów Gremi Personal to m.in. efekt deficytów kadrowych na rynku pracy.

Źródło: www.pulshr.pl

Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu jabłek-gruszek w Leerbroek

08.09.2023 2:59

Aktualna od zaraz, fizyczna praca w Holandii polegająca na sortowaniu jabłek i gruszek w firmie z Leerbroek. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka niderlandzkiego. SORTOWANIE JABŁEK I GRUSZEK (M/K) Miejsce pracy: Leerbroek Dla naszego klienta w Leerbroek poszukujemy pracownika produkcji do sortowania jabłek i gruszek. Pracę będziesz wykonywał w systemie jednozmianowym (7:00 – 17:00), w wewnątrz […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Podatki 2023: Zmiany ws. środków skażających alkohol i zwolnień z akcyzy

07.09.2023 16:41

Rozporządzenie dotyczące środków skażających alkohol etylowy zostanie znowelizowane - wynika z przedstawionego przez resort finansów projektu. Jak zapewniają projektodawcy, zmiany mają zapewnić skuteczne funkcjonowanie zwolnień z podatku akcyzowego dla wyrobów nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi. Dojdzie m.in. do ograniczenia stosowania alkoholu izopropylowego jako środka skażającego do niektórych przypadków produkcji produktów biobójczych.

Źródło: www.podatki.biz

reklama
Kontakt z nami