punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Programista  RSS
Rekruterzy IT bronią się przed krytyką. "Gdybym umiała programować, zostałabym programistką"

12.04.2024 9:59

Dużo formalności, mało wiedzy i brak konkretów - to chyba najczęstsze zarzuty pod adresem działów HR zajmujących się rekrutowaniem specjalistów IT. Choć przepytani przez nas eksperci podkreślają, że zarzuty nie zawsze są bezpodstawne, to jest drugie dno.

Źródło: www.pulshr.pl

Wojsko wzywa programistów. Są już pierwsze przydziały mobilizacyjne

10.04.2024 12:12

Cześć pracowników, posiadająca konkretne specjalizacje, otrzymała wezwania do wojska. Specjaliści muszą stawić się w wojskowych centrach rekrutacji w celu nadania przydziału mobilizacyjnego.

Źródło: www.pulshr.pl

Oferta komórkowa dla branży IT? Sprawdź Orange Flex, czyli usługę w aplikacji   

20.12.2023 10:17

[Artykuł sponsorowany] Jesteś programistą freelancerem lub pracujesz w branży IT na B2B? W takim razie obstawiamy, że lubisz: 1) proste i nowoczesne usługi działające w aplikacji, 2) usługi, które można …

Źródło: www.polskibiznes.info

Kubeł zimnej wody dla programistów. Bardzo dobrze już było, teraz będzie tylko dobrze

06.12.2023 0:01

Z jednej strony mniejsza dynamika wzrostu pensji, z drugiej większa dojrzałość rynku - tak wygląda branża IT pod koniec 2023 roku. - Najbardziej zaskoczyło to, że sytuacja na rynku pracy zmieniła się tak gwałtownie w ciągu zaledwie kilku miesięcy - mówią eksperci.

Źródło: www.pulshr.pl

Jak wygląda kurs programowania PLC?

24.07.2023 14:24

Zastanawiałeś się kiedyś, jak działa automatyka w przemyśle? Kluczem są sterowniki programowalne PLC. Osoba, która potrafi je programować, jest bardzo cenna na współczesnym rynku pracy. Co dokładnie programista PLC i jaki kurs ukończyć, by zacząć...

Źródło: www.kariera24.info

Kariera od zera w IT coraz trudniejsza. Zarobki juniorów rosną, ale ofert pracy ubywa

19.07.2023 21:00

W pierwszym półroczu 2023 r. liczba dostępnych ofert pracy dla początkujących specjalistów IT skurczyła się o blisko 30 proc. względem drugiej połowy 2022 r. (dane Just Join IT). To koniec ery, w której każdy może zostać programistą i pracować z dowolnego miejsca na świecie?

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami