punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Przedstawiciel Handlowy  RSS
Lukas Podolski poszukuje pracowników do swojej restauracji. Chce zatrudnić m.in. HR-owca

05.10.2022 12:08

Piłkarz Górnika Zabrze Lukas Podolski szuka pracowników do niemieckiej restauracji. Chce zatrudnić księgowego, przedstawiciela handlowego i administratora HR. Ile można zarobić?

Źródło: www.pulshr.pl

Zdalna praca zbyt elastyczna? Definicja może objąć nawet przedstawicieli handlowych

07.04.2021 9:51

Nowa, projektowana definicja zdalnego wykonywania obowiązków jest tak szeroka, że może objąć np. przedstawicieli handlowych. Możliwe będzie wskazywanie kilku miejsc, z których się je świadczy

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Jak osiągnąć sukces podejmując pracę przedstawiciela handlowego?

27.02.2020 9:51

Wiele zawodów nie wymaga jedynie określonego wykształcenia, ale przede wszystkim wiedzy, doświadczenia i zaangażowania, gdyż tylko one wszystkie gwarantują sukces. Tak jest w przypadku zawodu przedstawiciela handlowego, który jest bardzo rozległy, gdyż taka osoba może pracować w bardzo wielu branżach, co jest niewątpliwie dużym atutem. Jednak wybierają branżę farmaceutyczną albo medyczną, zwykle dana osoba trzyma się obranej ścieżki ze względu na wcześniej zdobyte doświadczenie w danej branży.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Zarobki w FMCG. Tyle zarabia dyrektor ds. sprzedaĹźy, ile dyrektor ds. marketingu, a ile przedstawiciel handlowy

22.05.2019 21:00

Branża FMCG znajduje się w fazie intensywnej, ale zrównoważonej transformacji, która jest wynikiem wpływu nowych trendów technologicznych i konsumenckich. Jak sytuacja na rynku wpłynęła na zarobki?

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami