punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Rekrutacja  RSS
Rusza Young Talents 4 Biedronka, program stypendialny skierowany do ambitnych studentów

09.02.2024 15:08


Wystartowała rekrutacja do ogólnopolskiego konkursu Young Talents 4 Biedronka realizowanego przez największą siecią handlową w kraju, przy współpracy z fundacją edukacyjną Our Future Foundation. Projekt jest skierowany do studentów wszystkich […]

Źródło: raportcsr.pl

Rekrutacyjna zmiana ról. Teraz to kandydat sprawdza pracodawcę

04.02.2024 0:01

Minęły czasy, gdy do pracy ustawiała się długa kolejka chętnych, a o wyborze szczęśliwca decydował wyłącznie pracodawca. To już nie on rozdaje kary. - Dziś, jako pracodawca rekrutujący, nierzadko nie rekrutuję ja, ale personel, który stara się o pracę, rekrutuje mnie - mówi Anna Chwałko, general manager Best Western Hotel Mariacki i dyrektor regionalna Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Źródło: www.pulshr.pl

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym do muzeum. Rekrutacyjna rewolucja wchodzi do polskich firm

02.02.2024 13:45

Inkluzywne, szczegółowe, zwięzłe – takie powinny być ogłoszenia rekrutacyjne naszych czasów, a wraz z nimi całe procesy rekrutacyjne. Zmianom powinien ulec także sam wygląd CV, a to, co jeszcze kilka lat temu było standardem, powinno odejść w zapomnienie.

Źródło: www.pulshr.pl

Kanał Zero startuje z rekrutacją do "pracy marzeń". 21 tys. zł za leżenie na plaży

02.02.2024 12:37

Wystartował Kanał Zero - nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego. Wraz z uruchomieniem kanału ruszyła nietypowa rekrutacja. Partnerzy Kanału - portale pracy rocketjobs.pl i Just Join IT - poszukują ambasadora projektu. Jego zadanie należeć będzie do wyjątkowo przyjemnych.

Źródło: www.pulshr.pl

Elon Musk: jeśli kiedykolwiek zostałeś zwolniony to "czerwona flaga" przy rekrutacji

31.01.2024 14:00

Elon Musk jest zaangażowany w proces rekrutacji pracowników w X i ma jasno określone preferencje. Jak twierdzi dla niego "czerwoną flagą" przy zatrudnianiu jest informacja, czy potencjalny pracownik wcześniej został kiedykolwiek zwolniony z pracy.

Źródło: businessinsider.com.pl

Polska Stacja Antarktyczna im. H. Arctowskiego szuka pracowników

30.01.2024 11:10

Polska Stacja Antarktyczna im. H. Arctowskiego rozpoczęła rekrutację na 49. Polską Wyprawę Antarktyczną. Poszukiwani są m.in. kierownik wyprawy, operator dronów oraz operator łodzi ale też lekarz, ratownik medyczny, pielęgniarz.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami