Wiadomości z tagiem Stanowiska  RSS
Kierownik Działu Produkcji

25.03.2023 8:57

SYLVA
Oferujemy odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
Lokalizacja: pomorskie, Wiele, k. Kościerzyny
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Kierownik Działu Produkcji

25.03.2023 8:57

SYLVA
Oferujemy odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, możliwość rozwoju
Lokalizacja: pomorskie, Wiele, k. Kościerzyny
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Co 4-ta firma chce zatrudniać nowych pracowników, ale nadal co 5-ta myśli o zwolnieniach

25.03.2023 7:33

W II kwartale 2023 roku 28% pracodawców w Polsce chce powiększać zespoły, 19% z nich deklaruje redukcję stanowisk, a 49% firm nie przewiduje zmian związanych z personelem. Prognoza netto zatrudnienia dla Polski, będąca odzwierciedleniem nastrojów rekrutacyjnych organizacji wynosi +8%, co oznacza, że osoby planujące zmianę pracodawcy mogą spodziewać się więcej ofert pracy, niż w ostatnich […]

Źródło: naszbiznes24.pl

Młodzi gwiżdżą na karierę i podwyżki. Wolą mieć święty spokój po godzinach pracy

25.03.2023 0:01

Aż 63 proc. młodych Polaków uważa, że wypłata jest dla nich najmniej istotna w pracy - informuje ADP. Co więcej, młodym nie zależy już na etatach jak ich starszym kolegom. Wolą work-life balance od wysokich stanowisk i spokój po pracy od podwyżek.

Źródło: www.pulshr.pl

Mam II WJO ale nigdzie mnie nie chcą bo byłem NEET

24.03.2023 18:53

Zdobyłem uprawnienia na wózki widłowe kategorii II WJO ale i tak nigdzie mnie nie chcą bo przez kilka lat byłem NEET-em i na rynek pracy wszedłem w wieku 31 lat.
Pierwszą pracę znalazłem dopiero w wieku 31 lat i byłem zatrudniony tylko przez 10 miesięcy. Obecnie siódmy miesiąc jestem bez pracy. Najpierw przez pierwsze półtora miesiąca bezskutecznie szukałem pracy, potem czekałem na kurs na wózki widłowe z urzędu pracy, potem robiłem ten kurs i czekałem na odbiór uprawnień i dwa tygodnie przed odbioren karty UDT czyli pod koniec grudnia, zacząłem szukać pracy z wózkami widłowymi, w której przynajmniej formalnie nie jest wymagane doświadczenie.
Nawet jeśli w ogłoszeniu u góry jest w ramce napis ,,Doświadczenie nie jest wymagane'', a w tekście ogłoszenia nie ma nic wspomnianego o oczekiwanym doświadczeniu to i tak na rozmowie o pracę padają pytania ,,Jakie jest pana doświadczenie?'' oraz ,,Czy oprócz ostatniej pracy pracował pan gdzieś wcześniej?''.
Do wieku 24 lat studiowałem dziennie na wymagającym kierunku technicznym, którego nie byłem w stanie ukończyć. Brnąłem na siłę w kierunek, do którego nie miałem predyspozycji. W wieku 26 lat podjąłem naukę w szkole policealnej na kierunku technik informatyk. Zanim poszedłem do szkoły policealnej nie wiedziałem co ze sobą zrobić, czy spróbować z innym kierunkiem studiów czy moĹźe dać se spokój ze studiami i znaleźÄ‡ w szkołach policealnych jakiś kierunek, który da mi dobry zawód. Jako, Ĺźe przerabianie programu nauczania w szkołach (dwa razy zmieniałem szkołę policealnę bo w dwóch pierwszych grupa została rozwiązana bo za mało osób faktycznie chodziło na zajęcia) policealnych wyglądało jak wyglądało to nic się tam nie nauczyłem i nie byłem w stanie zdać części praktycznej Ĺźadnego egzaminu zawodowego. Ani w trakcie nauki ani przed nauką w szkole policealnej nigdzie nie pracowałem bo uwaĹźałem, Ĺźe doświadczenie w pracy nie mającej nic wspólnego z moim przyszłym zawodem do niczego mi się nie przyda w moim przyszłym zawodzie. Po za tym nie pracowałem bo nie musiałem (nie wyprowadziłem się, mieszkam z rodzicami). Po szkole policealnej widząc jaka to świetlana kariera mnie czeka nie mając zawodu, nie śpieszyło mi się z szukaniem pracy. W wieku trzydziestu lat niemrawo zacząłem się rozglądać za pracą.
Pod koniec 2020 r. napisałem CV i w styczniu 2021 r. zacząłem realnie szukać pracy i rozsyłać CV. Przez 5 miesięcy bezskutecznie szukałem pracy, po pięciu miesiącach wstrzymałem się z szukaniem pracy bo zapisałem się i czekałem na kurs na wózki widłowe, który nie dało się zorganizować w 2021 r. rzekomo z powodu powolnego naboru chętnych, a wg tego co się dowiedziałem w zeszłym roku od pani w urzędzie pracy to wtedy nie udało się zorganizować bo w lockdownie nie mogli znaleźÄ‡ firmy, która by się podjęła przeprowadzenia kursu. Na jesień 2021 r. powróciłem do szukania pracy i znalazłem pracę, w której pracowałem 10 miesięcy. Pewnie przyjęli mnie tylko dlatego, Ĺźe chętnych do pracy w systemie zmian 12-godzinnych nie mieli zbyt wielu.
Ci wszyscy rekruterzy / osoby decyzyjne u pracodawców to chyba myślą, Ĺźe nie pracowałem bo siedziałem albo unikałem pracy oraz Ĺźe pewnie w mojej pierwszej, a zarazem ostatniej pracy nie przedłuĹźyli mi umowy bo pewnie się obijałem albo chodziłem na lewe L4. Nie przedłuĹźyli mi bo nie spełniłem ich oczekiwań jakimi było za te pieniądze jakie płacili zapierdzielanie jak w Amazonie. A tak powaĹźniej to tam na dzieleniu paczek było coś takiego, Ĺźe były paczki z nieoznaczonym rejonem i trzeba było się nauczyć jaka ulica podlega pod jaki rejon, tych rejonów było 30-35, a w kaĹźdym ze 30-40 ulic, ja się tego nie uczyłem, Ĺźeby wrzucić taką paczkę do właściwego kontenera musiałem podejść i spytać się kogoś z doświadczonych pracowników co rzutowało na tempie mojej pracy.
W mojej aglomeracji, nie licząc magazynów hipermarketów meblowych i centra logistycznego sieci dyskontów spoĹźywczych gdzie sobota jest normalnym dniem roboczym, jedynym miejscem pracy z wózkami widłowymi formalnie bez wymaganego doświadczenia, do którego jeszcze nie aplikowałem jest firma portowa, stanowisko pracownik magazynowo-gospodarczy ale wg ogłoszenia to jest praca świątek, piątek czy niedziela, nawet w święta.
Myślę juĹź o tym Ĺźeby dać sobie spokój z szukaniem pracy z wózkiem widłowym i szukać pracy na zwykłego pracownika magazynowego albo na produkcji ale jeśli przed kursem na wózki widłowe półtora miesiąca bezskutecznie szukałem pracy to nawet po odpuszczeniu sobie wózka widłowego prawdopodobnie dalej będę bujał się miesiącami z szukaniem pracy tak jak w 2021 r., a teraz moĹźe być gorzej bo widząc moje CV rekruterzy i/lub osoby decyzyjne będą sądzić, Ĺźe w mojej jedynej jak dotąd pracy nie przedłuĹźyli mi umowy bo pewnie się obijałem albo chodziłem na lewe L4.
Zastanawiam się czy nie będę sfałszować historię zatrudnienia w swoim CV i powpisywać miejsca i stanowiska, na których w rzeczywistości nigdy nie pracowałem.

Źródło: forum.gazeta.pl

Technik Serwisu / Hydraulik

24.03.2023 15:34

Electra M&E Polska Sp. z o.o.
Opis stanowiska Utrzymanie budynku oraz instalacji w pełnej sprawności technicznej
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Majster Budowy

24.03.2023 15:29

UNIBEP S.A.
Nasze wymagania Wykształcenie wyższe budowlane (inżynier/magister),  Minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy
Lokalizacja: opolskie, Nysa
Obszar zawodowy: Inżynieria / Projektowanie

Źródło: www.praca.pl

Kierownik robót

24.03.2023 15:29

UNIBEP S.A.
Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe budowlane  Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika robót, Uprawnienia budowlane do
Lokalizacja: łódzkie, Łódź
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Montażysta

24.03.2023 15:22

AGATA Spółka Akcyjna
Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz
Lokalizacja: śląskie, Katowice
Obszar zawodowy: Serwis / Technika / Montaż

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami