Wiadomości z tagiem Trendy  RSS
Ważna debata o gospodarce i rynku pracy już wkrótce. Ruszyła rejestracja

30.11.2023 11:33

8 lutego w Warszawie rusza 5. edycja EEC Trends. Uczestnicy wskażą najważniejsze trendy, które decydować będą o polskiej, europejskiej i światowej gospodarce w 2024 roku.

Źródło: www.pulshr.pl

Ratownik medyczny – ile zarabia i jak nim zostać?

28.11.2023 16:38

Ratownik medyczny to profesja popularna głównie wśród mężczyzn. Powodem jest głównie gwarancja pewnego zatrudnienia- jednak ten trend bardzo mocno się zmienia. Dowiedz się, ile zarabia ratownik medyczny oraz jak nim zostać. Lubisz pomagać ludziom, mieć...

Tagi: Trendy
Źródło: www.kariera24.info

Czas taniej siły roboczej i globalizacji się kończy. Trzeba inwestować w lokalność

12.11.2023 9:32

Firma z Łazisk Górnych (Śląskie) stawia na trend skracania łańcuchów dostaw. Własne środki inwestuje w automatyzację. W Wilk Elektronik wiedzą, że czas taniej siły roboczej się skończył.

Źródło: www.wnp.pl

Będziemy pracować cztery dni w tygodniu. To już przesądzone

07.11.2023 15:28

Będziemy pracować krócej, to nieuniknione. Taką tezę w postawiono w raporcie „Monitoring trendów w innowacyjności” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W przedwyborczym wyścigu obietnice skrócenia czasu pracy padały z wielu ust. Co z nich zostało?

Źródło: www.pulshr.pl

Ważna debata o gospodarce i rynku pracy już wkrótce. Znamy zakres tematyczny

07.11.2023 12:04

8 lutego w Warszawie rusza 5. edycja EEC Trends. Uczestnicy wskażą najważniejsze trendy, które decydować będą o polskiej, europejskiej i światowej gospodarce w 2024 roku. Rekomendacje zostaną wykorzystane w pracach nad agendą XVI edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Źródło: www.pulshr.pl

Trener personalny włamywał się do szafek na siłowni. Jednym z łupów był zegarek warty 10 tys. zł

07.11.2023 9:51

Trener personalny włamywał się do szafek na siłowni. Jednym z łupów był zegarek warty 10 tys. zł
43-letni trener personalny z jednej z warszawskich siłowni włamywał się do szafek swoich podopiecznych, podczas gdy oni ćwiczyli. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Tagi: Trendy
Źródło: www.infor.pl

Jak sztuczna inteligencja zmieni rynek pracy w Polsce?

16.10.2023 16:55

Sztuczna inteligencja (AI) będzie mieć coraz większy wpływ na rynek pracy, co pokazuje m.in. szybki rozwój popularnego ChatGPT - wynika z nowego raportu pn. "Perspektywy i trendy w prawie pracy", przygotowanego przez Business Centre Club i firmę doradczą CRIDO. Eksperci przewidują, że w efekcie szerszego wdrażania rozwiązań bazujących na AI wzrośnie efektywność pracy. Jednocześnie nie jest znana skala wpływu sztucznej inteligencji na miejsca pracy.

Źródło: www.podatki.biz

reklama
Kontakt z nami