Wiadomości z tagiem Trendy  RSS
Potrzebni są bardziej niż ludzie od IT. Oferty dla tej branży wyrastają jak grzyby po deszczu

11.07.2024 14:45

Bez rewolucji - tak można podsumować pierwsze półrocze 2024 r. na rynku pracy. Raport Pracuj.pl pokazuje, że trendy, które ukształtowały się w poprzednich latach, teraz ewoluują. Stąd spadek zainteresowania pracą zdalną, mniej ofert dla IT a więcej dla pracowników fizycznych.

Źródło: www.pulshr.pl

Rynek pracy w dobie kryzysu. Biznes musi patrzeć szerzej

10.07.2024 9:30

Rynek pracy definiuje dziś nie tylko demografia. Istotne są także trendy, które w dużej mierze dyktują przedstawiciele młodych pokoleń. Tych zjawisk nikt już nie zawróci, trzeba się do nich adaptować.

Źródło: www.pulshr.pl

Nowy trend na polskim rynku pracy. Tak teraz zdobywa się doświadczenie

18.06.2024 11:36

Praca na jednym stanowisku przez kilka lat nie jest dla nich. Wolą skakać z kwiatka na kwiatek. Robią to nie dlatego, że nie pasuje im praca, ale by zdobyć więcej doświadczenia i sprawdzają, gdzie najlepiej się czują. Poznajcie multiworkerów.

Źródło: www.pulshr.pl

Ofert pracy wciąż ubywa. Największe tąpnięcie w IT, HR i finansach

13.06.2024 14:45

Z danych systemu rekrutacyjnego Element dla Grant Thorntona wynika, że w maju 2024 roku na portalach rekrutacyjnych pojawiło się 15 proc. mniej ofert pracy niż przed rokiem. Jak jednak podkreślają autorzy raportu, pomimo silnych wahań miesięcznych trend nadal jest pozytywny.

Źródło: www.pulshr.pl

Hiper-personalizacja – czy jest miejsce na indywidualność w branży motoryzacyjnej?

10.06.2024 12:48

W świecie zdominowanym masową produkcją konsumenci oczekują personalizacji w większości aspektów swojego życia – również w tych, związanych z motoryzacją. W odpowiedzi na te oczekiwania, branża coraz chętniej kieruje się w stronę hiper- personalizacji. Ten trend stawia jednak wiele wyzwań – z czym muszą mierzyć się producenci samochodów w obliczu narastającej konkurencji i oczekiwań klientów? […]

Źródło: naszbiznes24.pl

reklama
Kontakt z nami