Wiadomości z tagiem Urlopy  RSS
Rewolucja w przepisach. Będą dodatkowe dwa dni urlopu za każde 5 lat pracy

19.07.2024 13:49

Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki społecznej za każde 5 lat pracy opiekunowi dzieci do lat 3 przysługiwać będą dwa dni dodatkowego urlopu.

Źródło: www.pulshr.pl

5 dni urlopu, których pracodawca musi udzielić w wybranym terminie. Dopilnuj tylko złożenia wniosku zgodnie z zasadami

18.07.2024 18:51

5 dni urlopu, których pracodawca musi udzielić w wybranym terminie. Dopilnuj tylko złożenia wniosku zgodnie z zasadami5 dni urlopu, których pracodawca musi ci udzielić. We wskazanym przez ciebie terminie. Dopilnuj złożenia wniosku zgodnie z zasadami. Można łatwo zyskać dni wolne od pracy, bo pracodawca nie może odmówić.

Źródło: www.infor.pl

5 dni urlopu, których pracodawca musi ci udzielić. We wskazanym przez ciebie terminie. Dopilnuj złożenia wniosku zgodnie z zasadami

17.07.2024 18:51

5 dni urlopu, których pracodawca musi ci udzielić. We wskazanym przez ciebie terminie. Dopilnuj złożenia wniosku zgodnie z zasadami5 dni urlopu, których pracodawca musi ci udzielić. We wskazanym przez ciebie terminie. Dopilnuj złożenia wniosku zgodnie z zasadami. Można łatwo zyskać dni wolne od pracy, bo pracodawca nie może odmówić.

Źródło: www.infor.pl

Choroba na urlopie. Sporo osób nie wie jednej rzeczy, a szkoda

17.07.2024 16:40

Zarówno w sytuacji, w której pracownik zachoruje przed zaplanowanym urlopem, jak i w jego trakcie, urlop jest przerywany. Podstawą do przesunięcia wolnego jest wystawione zwolnienie lekarskie.

Źródło: www.pulshr.pl

To może być koniec popularnego urlopu. Trudno na nim odpocząć

16.07.2024 14:22

Tylko 1/5 Polaków nie widzi potrzeby zmiany nazwy „urlop macierzyński”, a 2/5 jest zdania, że sugeruje ona, iż czas opieki nad niemowlęciem jest czasem odpoczynku. Zdaniem 44 proc. badanych określenie tego okresu powinno brzmieć inaczej.

Źródło: www.pulshr.pl

Płacisz na urlopie kartą? Sprawdź paragon. Skąd się na nim wzięła usługa finansowa? I czy jej pobranie jest zgodne z prawem? Sprawdź.

16.07.2024 9:51

Płacisz na urlopie kartą? Sprawdź paragon. Skąd się na nim wzięła usługa finansowa? I czy jej pobranie jest zgodne z prawem? Sprawdź.Płacisz na urlopie kartą? Przyglądaj się paragonom. Czym jest doliczana coraz częściej usługa finansowa? To sposób przedsiębiorców na obniżanie kosztów prowadzonej działalności. Jednak czy jej pobranie jest zgodne z prawem?

Źródło: www.infor.pl

Płacisz na urlopie kartą? Sprawdź paragon. Czym jest doliczana często usługa finansowa? I czy jej pobranie jest zgodne z prawem?

15.07.2024 18:51

Płacisz na urlopie kartą? Przyglądaj się paragonom. Czym jest doliczana coraz częściej usługa finansowa? To sposób przedsiębiorców na obniżanie kosztów prowadzonej działalności. Jednak czy jej pobranie jest zgodne z prawem?

Źródło: www.infor.pl

reklama
Kontakt z nami