Wiadomości z tagiem e-Commerce  RSS
TikTok otwiera sklep. Liczy na miliony klientów

19.09.2023 11:50


TikTok stawia na e-commerce i planuje duże świąteczne rabaty. Zamierza rywalizować m.in. z Amazonem – podaje Business Insider. Już teraz na platformie pojawiła się zakładka "Sklep", aby jeszcze przed świętami przyciągnąć jak najwięcej klientów.

Źródło: www.bankier.pl

Jak powinny wyglądać aukcje na Allegro?

11.09.2023 20:55

W dzisiejszym dynamicznym świecie e-commerce skuteczna promocja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu i zdobycia nowych klientów. Jednym z najpopularniejszych platform do prowadzenia aukcji i handlu online jest Allegro. W …

Źródło: www.polskibiznes.info

Coraz więcej polskich firm w Czechach. Co im sprzyja, a co przeszkadza?

07.09.2023 15:05


Czesi coraz częściej kupują polskie buty, ubrania, walizki, trenują w polskich fitness klubach i tankują na polskich stacjach benzynowych. Korzystają też z polskich platform e-commerce. Wyzwania i możliwości dla polskich firm na czeskim rynku były tematem jednego z paneli Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Źródło: www.bankier.pl

DHL otworzył w Warszawie 100-tysięczny punkt odbioru i nadań przesyłek w Europie

04.09.2023 14:14


DHL eCommerce, specjalista od logistyki e-commerce w grupie DHL, otworzył w Warszawie 100-tysięczny punkt odbioru i nadań przesyłek w Europie - poinformował DHL w komunikacie prasowym.

Źródło: www.bankier.pl

Wojciech Tomaszewski wiceprezesem Morele.net

31.08.2023 11:51

1 września Wojciech Tomaszewski obejmie nowo utworzone stanowisko wiceprezesa w krakowskiej spółce Morele.net, jednym z liderów polskiego rynku e-commerce.

Źródło: www.pulshr.pl

Jak zapakować paczkę, aby towar trafił w idealnym stanie do klienta?

25.08.2023 11:54

W dzisiejszym świecie e-commerce odpowiednie pakowanie paczek to klucz do zadowolonych klientów i uniknięcia problemów z dostawą. W artykule tym przyjrzymy się krok po kroku, jak przygotować paczkę w taki …

Źródło: www.polskibiznes.info

Orlen stanie się konkurencją dla Allegro? Spółka stawia na e-commerce

24.08.2023 17:00


Rynek e-commerce w Polsce wciąż się rozwija. Choć występują już na nim gracze o ugruntowanej pozycji, nie oznacza to, że inne podmioty nie chcą spróbować swoich sił. Okazuje się, że takie plany ma Orlen, który planuje mocno postawić na rozszerzenie działalności sklepu vitay.pl.

Źródło: www.bankier.pl

Pakowanie paczek w e-commerce

21.08.2023 18:54

Proces pakowania wszystkich produktów z zamówienia do odpowiedniego pojemnika przed wysyłką do klienta nazywany jest pakowaniem zamówienia w e-commerce. Jest to druga faza realizacji zamówienia, po procesie wyboru. Proces pakowania …

Źródło: www.polskibiznes.info

Rośnie liczba zapytań o rzetelność finansową klientów sklepów internetowych

18.08.2023 9:51

Rośnie liczba zapytań o rzetelność finansową klientów sklepów internetowych
Branża e-commerce proponuje coraz więcej możliwości dogodnych płatności. Idzie to w parze z coraz większą ostrożnością e-sprzedawców względem kupujących.

Źródło: www.infor.pl

E-commerce

17.08.2023 19:07

E-commerce
E-commerce to ważne pojęcie w dobie szybkiego rozwoju usług i internetu. Co oznacza? Czym zajmuje się branża e-commerce?

Źródło: www.infor.pl

reklama
Kontakt z nami