Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
Drogowcy prognozują spadek zamówień. GDDKiA zaprzecza i zachęca do udziału

22.07.2024 6:48


Branżowi specjaliści prognozują spadek kontraktów na budowę tras krajowych wynikający z luki przetargowej. GDDKiA zapewnia, że roboty nie braknie, nie tylko przy realizacji, ale także utrzymaniu sieci - zauważył "Puls Biznesu" w poniedziałkowym wydaniu.

Źródło: www.bankier.pl

Ponad 6 na 10 firm optymistycznie ocenia przyszłość

21.07.2024 13:41

63 proc. pozytywnie ocenia możliwości prowadzenia firmy w najbliższym czasie, w kontekście biznesowym, a 51 proc. w kontekście prawnym - wynika z badania, które na zlecenie Konfederacji Lewiatan przeprowadził CBM Indicator.

Źródło: www.pulshr.pl

Jedna litera, która robi różnicę dyrektorom finansowym. CFO stają się CVO

19.07.2024 14:48

Dyrektorzy finansowi są partnerami biznesowymi dla różnych działów w firmach. Ich rosnąca rola sprawia, że coraz częściej stają się kandydatami na dyrektorów zarządzających.

Tagi: Finanse, Biznes, CV
Źródło: www.pulshr.pl

Polska w rowerowej awangardzie. Jesteśmy piątym co do wielkości producentem rowerów w UE

18.07.2024 5:34


Nasz kraj jest piątym co do wielkości producentem rowerów w UE, a naszych rodaków w zamiłowaniu do jednośladów wyprzedzają tylko Holendrzy – informuje "Pulsu Biznesu" w czwartkowym wydaniu.

Źródło: www.bankier.pl

Biznes mocno zaniepokojony rządowymi planami. "W Polsce to system nie do przyjęcia"

17.07.2024 21:00

Polscy pracodawcy nie palą się do wdrożenia czterodniowego tygodnia pracy -  51 proc. uważa, że w ich branży jest ono niemożliwe.

Źródło: www.pulshr.pl

Jak nauka języka obcego wpływa na rozwój osobisty, kariery, biznesu?

17.07.2024 20:01

Nauka języka obcego ma ogromny wpływ na rozwój osobisty, karierę zawodową oraz możliwości biznesowe. Oto kompleksowe omówienie tego zagadnienia, które zawarliśmy w poniższym artykule, zapraszamy do lektury! Materiał powstał przy współpracy z firmą językową teachersteam.pl...

Źródło: www.kariera24.info

reklama
Kontakt z nami