Wiadomości z tagiem Human Resources  RSS
Rekrutacja online. O tych sprawach warto pamiętać przed kliknięciem dołącz

25.11.2020 20:45

Jako HR Manager bardzo cenię sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Z jednej strony pozwala on lepiej poznać kandydata na dane stanowisko, z drugiej stwarza większe możliwości pokazania mu firmy. Warto pamiętać, że podczas rekrutacji nie tylko osoba ubiegająca się o pracę prezentuje siebie i swoje umiejętności, ale także poznaje potencjalnego nowego pracodawcę - mówi Małgorzata Falkowska, human resources manager w firmie inwestycyjnej Hines Polska.

Źródło: www.pulshr.pl

W Katowicach o HR w małych i średnich przedsiębiorstwach

11.10.2019 22:05

Małe i średnie firmy to przedsiębiorstwa, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę. O zagadnieniach human resources w takich podmiotach dyskutować będą uczestnicy 9. Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Źródło: www.pulshr.pl

Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019. Wyróżnimy firmy z pięciu województw

06.08.2019 0:51

Trwa tegoroczna edycja prestiĹźowego konkurs Top Pracodawca Polski Wschodniej . Kolejny raz nagrodzimy godne naśladowania doświadczenia przedsiębiorstw z regionu Polski Wschodniej związane z rynkiem pracy, przedsiębiorczością i human resources. Zgłoszenia naleĹźy przesłać pocztą elektroniczną do 5 sierpnia na adres: [email protected]. 

Źródło: www.pulshr.pl

Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019. Wyróżnimy firmy z pięciu województw

11.06.2019 21:00

Rozpoczynamy tegoroczną edycję prestiżowego konkurs Top Pracodawcy Polski Wschodniej . Kolejny raz nagrodzimy godne naśladowania doświadczenia przedsiębiorstw z regionu Polski Wschodniej związane z rynkiem pracy, przedsiębiorczością i human resources. Na zgłoszenia czekamy do 5 sierpnia.

Źródło: www.pulshr.pl

Jakie trendy w HR 2019? 16 polskich menedżerów zabrało głos

12.03.2019 1:52

Dokąd zmierza polski HR, jakie są trendy w polskim HR? O tym, co zmieni się w pracy w human resources i zarządzaniu ludźmi w 2019 r., mówią m.in. Cezary Mączka z Budimeksu, Andrzej Borczyk z Żywca, Sylwia Pawełczyk-Maśluk z Orbis, Michał Starościak z Michael Page, Renata Prys z McDonald&"s, Maciej Nowak z GoldenLine, Liwia Kwiecień z EFL. Polecamy ich opinie, które dla Was zebraliśmy.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami