Wiadomości z tagiem Badania  RSS
Laborant Chemiczny

30.11.2022 8:43

PGE Energia Ciepła S.A.
Ze swojej strony oferujemy: Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania
Lokalizacja: pomorskie, Gdynia
Obszar zawodowy: Badania i rozwój

Tagi: Badania, Umowy
Źródło: www.praca.pl

Analityk w Pracowni Mikrobiologicznej

30.11.2022 8:15

AGROLAB Polska Sp. z o.o.
Zadania przypisane do stanowiska: Wykonywanie badań mikrobiologicznych zgodnie z obowiązującymi normami   i procedurami
Lokalizacja: lubelskie, Dęblin

Polskie IT ma poważny problem, który niestety nie jest tymczasowy

29.11.2022 20:00

Tylko 61 proc. przedsiębiorstw IT zbadanych przez PIE i SoDA zatrudniło w 2021 roku tylu specjalistów, ilu planowało. Czynnikami, które na to wpłynęły, były m.in. zbyt mała liczba zgłoszeń oraz zbyt wysokie oczekiwania płacowe kandydatów. W konsekwencji niektóre badane przedsiębiorstwa zmuszone były dostarczyć projekty z opóźnieniem lub odmawiać realizacji nowych projektów.

Źródło: www.pulshr.pl

Laborant / Technolog chemiczny / Chemik

29.11.2022 16:05

Visto
Opracowywanie receptur nowych produktów Kontrola jakości bieżącej produkcji Dobieranie kolorów wg wzorców Przygotowywanie
Lokalizacja: łódzkie, Warta

Tagi: Badania

Pracownik w Dziale Projektów

29.11.2022 15:15

PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP Z O O
  Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: wykształcenie wyższe min. roczne doświadczenie w realizacji
Lokalizacja: łódzkie, Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

wykształcenie wyższe min. roczne doświadczenie w realizacji projektów EFS, RPO (warunek konieczny) znajomość systemu

Przedstawiciel Handlowy

29.11.2022 14:29

4 Leaders
TWOJE ZADANIA: realizacja planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi, badanie potrzeb
Lokalizacja: wielkopolskie, Września
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Młodszy Specjalista ds. Uśredniania i Przygotowania Próbek

29.11.2022 14:20

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Oferujemy: Umowę o pracę z wypłatą na czas  Ubezpieczenie grupowe na życie Dostęp do prywatnej opieki medycznej Możliwość rozwoju, podnoszenia
Lokalizacja: mazowieckie, Słomczyn (pow. grójecki, gm. Grójec)

Kontakt z nami