Wiadomości z tagiem Hiszpania  RSS
Finał Euro to nie tylko sportowe emocje. Premia dla mistrzów robi wrażenie

14.07.2024 19:00

Finał Euro 2024 to walka nie tylko o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. To także rywalizacja o spore pieniądze. Jeśli dzisiejszy mecz wygra Hiszpania, na konto hiszpańskiej federacji trafi ponad 28 mln euro. W przypadku wygranej Anglii, kwota będzie o milion niższa.

Źródło: www.pulshr.pl

Laptop i palma? To może zadziałać. "Wykorzystujemy szanse, jakie daje świat"

16.06.2024 9:30

O tym marzy wielu: fotel pod palmą, laptop na kolanach i szef odległy o setki, a nawet tysiące kilometrów. Połowa cyfrowych nomadów świata to Amerykanie, a najlepszym krajem dla nich jest Hiszpania.

Źródło: www.pulshr.pl

3 państwa, do których najczęściej wyprowadzają się Polacy

19.03.2024 18:51

3 państwa, do których najczęściej wyprowadzają się PolacyDo jakich państw najczęściej wyprowadzają się Polacy? Coraz mniej osób wybiera Wielką Brytanię. Więcej jest wyprowadzek z Polski czy powrotów do kraju? Oto statystyki.

Źródło: www.infor.pl

To będzie rewolucja dla pracowników. Eksperymenty w wielu krajach

03.03.2024 12:00


Niemożliwe, albo możliwe, ale nieplanowane - tak o ewentualnym wprowadzeniu czterodniowego tygodnia pracy mówi większość pracodawców ankietowanych przez Polski Instytut Ekonomiczny (PIE). Tymczasem eksperymenty z 4-dniowym tygodniem pracy prowadzono lub planuje się to zrobić w wielu krajach, m.in. w Japonii, Islandii, Szkocji, Belgii czy Hiszpanii.

Źródło: biznes.interia.pl

Jak zaplanować niezapomniane wakacje w Hiszpanii – przewodnik dla każdego podróżnika

18.02.2024 19:06

Hiszpania, kraj pełen słońca, wyjątkowej kultury i zapierających dech w piersiach krajobrazów, od dawna przyciąga podróżników z całego świata. Niezależnie od tego, czy marzysz o relaksującym wypoczynku na złotych plażach Costa Brava, ekscytujących przygodach w...

Tagi: Hiszpania
Źródło: www.kariera24.info

4-dniowy tydzień pracy w Polsce to mrzonka. Skończyło się na obietnicach

14.02.2024 0:01

Hiszpania i Niemcy to kolejne kraje, w których zdecydowano się na skrócenie czasu pracy. W pierwszym z nich już na stałe. W drugim na razie jest to eksperyment. Taką drogą miała podążać również Polska, jednak nic nie wskazuje, by miała szybko na nią wejść.

Źródło: www.pulshr.pl

Odzieżowy gigant zamyka sklepy. Pracę straci blisko 600 osób

28.01.2024 18:52

Odzieżowy gigant ze Szwecji H&M planuje zamknąć ponad jedną piątą swoich sklepów w Hiszpanii. W związku z tym pracę straci 588 pracowników.

Źródło: www.pulshr.pl

Urodziło się pierwsze w Europie dziecko, które było noszone w ciąży przez dwie kobiety. INVOcell tańsze niż in vitro

06.11.2023 9:51

Urodziło się pierwsze w Europie dziecko, które było noszone w ciąży przez dwie kobiety. INVOcell tańsze niż in vitro
W Hiszpanii na wyspie Majorka urodziło się pierwsze w Europie i drugie na świecie dziecko, które na etapie embrionalnym było noszone przez parę złożoną z dwóch kobiet. Było to możliwe dzięki nowej technice - INVOcell. Zdrowy chłopczyk o imieniu Derek urodził się kilka dni temu, ważył 3,3 kg.

Źródło: www.infor.pl

reklama
Kontakt z nami