Wiadomości z tagiem Hiszpania  RSS
3 państwa, do których najczęściej wyprowadzają się Polacy

19.03.2024 18:51

3 państwa, do których najczęściej wyprowadzają się PolacyDo jakich państw najczęściej wyprowadzają się Polacy? Coraz mniej osób wybiera Wielką Brytanię. Więcej jest wyprowadzek z Polski czy powrotów do kraju? Oto statystyki.

Źródło: www.infor.pl

To będzie rewolucja dla pracowników. Eksperymenty w wielu krajach

03.03.2024 12:00


Niemożliwe, albo możliwe, ale nieplanowane - tak o ewentualnym wprowadzeniu czterodniowego tygodnia pracy mówi większość pracodawców ankietowanych przez Polski Instytut Ekonomiczny (PIE). Tymczasem eksperymenty z 4-dniowym tygodniem pracy prowadzono lub planuje się to zrobić w wielu krajach, m.in. w Japonii, Islandii, Szkocji, Belgii czy Hiszpanii.

Źródło: biznes.interia.pl

Jak zaplanować niezapomniane wakacje w Hiszpanii – przewodnik dla każdego podróżnika

18.02.2024 19:06

Hiszpania, kraj pełen słońca, wyjątkowej kultury i zapierających dech w piersiach krajobrazów, od dawna przyciąga podróżników z całego świata. Niezależnie od tego, czy marzysz o relaksującym wypoczynku na złotych plażach Costa Brava, ekscytujących przygodach w...

Tagi: Hiszpania
Źródło: www.kariera24.info

4-dniowy tydzień pracy w Polsce to mrzonka. Skończyło się na obietnicach

14.02.2024 0:01

Hiszpania i Niemcy to kolejne kraje, w których zdecydowano się na skrócenie czasu pracy. W pierwszym z nich już na stałe. W drugim na razie jest to eksperyment. Taką drogą miała podążać również Polska, jednak nic nie wskazuje, by miała szybko na nią wejść.

Źródło: www.pulshr.pl

Odzieżowy gigant zamyka sklepy. Pracę straci blisko 600 osób

28.01.2024 18:52

Odzieżowy gigant ze Szwecji H&M planuje zamknąć ponad jedną piątą swoich sklepów w Hiszpanii. W związku z tym pracę straci 588 pracowników.

Źródło: www.pulshr.pl

Urodziło się pierwsze w Europie dziecko, które było noszone w ciąży przez dwie kobiety. INVOcell tańsze niż in vitro

06.11.2023 9:51

Urodziło się pierwsze w Europie dziecko, które było noszone w ciąży przez dwie kobiety. INVOcell tańsze niż in vitro
W Hiszpanii na wyspie Majorka urodziło się pierwsze w Europie i drugie na świecie dziecko, które na etapie embrionalnym było noszone przez parę złożoną z dwóch kobiet. Było to możliwe dzięki nowej technice - INVOcell. Zdrowy chłopczyk o imieniu Derek urodził się kilka dni temu, ważył 3,3 kg.

Źródło: www.infor.pl

Co trzeci Polak uczy się języków ze względu na pracę

29.09.2023 18:58

30 proc. Polaków uczy się języka obcego ze względu na pracę i rozwój kariery, dla Niemców i Francuzów największą motywacją są zagraniczne podróże, a Włosi i Hiszpanie traktują naukę języka jak hobby.

Źródło: www.pulshr.pl

Praca w Hiszpanii jako animator hotelowy z językiem angielskim 2024

21.09.2023 9:53

Od zaraz poszukiwani na sezon 2024 animatorzy hotelowi ze znajomością języka angielskiego do podjęcia pracy w Hiszpanii w hotelach zlokalizowanych na terenie: Mallorca, Ibiza, Mennorca, Formentera, Gran Canaria, Fuerteventura, Teneriffe. Na sezon 2024 poszukiwani animatorzy hotelowi z dobrą znajomością języka angielskiego do pracy w Hiszpanii. Dostępne destynacje takie jak: Mallorca, Ibiza, Mennorca, Formentera, Gran Canaria, […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Ukraińcy opuszczają Polskę. Niemcy dają im więcej?

16.08.2023 7:18


Coraz więcej Ukraińców wybiera Kanadę, Hiszpanię czy Niemcy, opuszczając Polskę. "Rzeczpospolita" przywołuje w środę dane Eurostatu, z których wynika, że liczba uchodźców z Ukrainy mieszkająca w Polsce spadła na koniec czerwca do niespełna 978 tys., podczas gdy w Niemczech mieszkało ich już ponad 1,3 mln.

Źródło: biznes.interia.pl

reklama
Kontakt z nami