Wiadomości z tagiem Praca fizyczna  RSS
Niemcy praca fizyczna bez języka przy dezynfekcji powierzchni od zaraz Köln

08.09.2023 22:30

Tymczasowe zatrudnienie w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy dezynfekcji powierzchni. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca. Stanowisko: pracownik fizyczny. Lokalizacja: Kolonia. Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc + dieta 25 € netto za przepracowany dzień. Start: od zaraz. Liczba miejsc: 6. Zadania na stanowisku: dezynfekowanie powierzchni publicznych, […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Sortowanie paczek od zaraz Niemcy praca fizyczna dla par bez języka, Frankfurt nad Menem

08.09.2023 2:55

Od zaraz również dla par w okolicach Frankfurtu nad Menem do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu paczek kurierskich. Praca w Niemczech czeka na Ciebie. Stanowisko: sortowacz paczek Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia Atrakcyjna stawka godzinowa. Opis stanowiska: Praca w logistycznym […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Pokolenia Y i Z wymuszą zatrudnianie obcokrajowców. Praca fizyczna ich nie kręci

27.02.2023 18:37

Szacuje się, że w Polsce obecnie żyje około 12 mln Polaków z pokolenia Y (między 24 a 44 rokiem życia). Dla porównania przedstawicieli generacji Z (poniżej 24 lat) jest około 10,5 mln, z czego mniej niż 4 miliony może dziś legalnie podjąć pracę.

Źródło: www.pulshr.pl

Co polski rynek pracy ma do zaoferowania uchodźcom [WYWIAD]

15.03.2022 9:51

Połowa wakatów to przemysł, logistyka i budownictwo. A więc sektory gospodarki, gdzie preferowani są mężczyźni, bo to ciężka praca fizyczna. Miejsca pracy są jeszcze w usługach, handlu czy hotelarstwie, i to jest szansa dla kobiet - mówi Andrzej Kubisiak, wicedyrektor ds. badań i analiz w Polskim Instytucie Ekonomicznym.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Pracują poniżej swoich kwalifikacji. Liczą, że to się zmieni

28.10.2021 13:38

Zaledwie dla 15 proc. Ukrainek, które wyemigrowały do Polski, nie wiązała się z doświadczeniem pracy fizycznej. Pozostałe pracują poniżej swoich kwalifikacji, ale chcą to zmienić.

Źródło: www.pulshr.pl

Nieodpłatna naprawa w ramach rękojmi pozbawi sprzedawcę zasiłku chorobowego

23.10.2021 18:51

Prowadzę działalność gospodarczą. Przebywałem na zwolnieniu lekarskim, ale ZUS nakazał mi zwrot zasiłku, bo dowiedział się, że wykonywałem nieodpłatną naprawę sprzętu u klienta. Nie była to ciężka praca fizyczna (naprawa dotyczyła sprzętu komputerowego), nie otrzymałem też żadnego wynagrodzenia. Czy decyzja ZUS jest zasadna?

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Tesla wyprodukuje humanoidalne roboty. Praca fizyczna będzie wyborem

22.08.2021 11:41

Tesla Bot ma być kolejnym produktem firmy Elona Muska. Humanoidalny robot to znak, że Tesla mocno stawia na sztuczną inteligencję - podaje bankier.pl.

Źródło: www.pulshr.pl

Nauczyciele nie gardzą pracą fizyczną. Oto gdzie dorabiają w wakacje

27.07.2021 11:13

Liczba ukraińskich nauczycieli, którzy wyjeżdżają do pracy w Polsce podczas wakacji wzrosła o 15 proc. w porównaniu do 2020 roku. Taki trend zaobserwowali eksperci Centrum analitycznego Gremi Personal.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami