Wiadomości z tagiem Elektryk  RSS
Inżynier Elektryk

24.05.2023 14:32

NES Global Talent
Twój zakres obowiązków: planowanie i koordynowanie prac zespołu instalacyjnego w obiektach przemysłowych u klientów; zapewnienie
Lokalizacja: mazowieckie, Zielonka, k. Warszawy
Obszar zawodowy: Energetyka / Elektronika

Źródło: www.praca.pl

BOŚ: dopłaty do leasingu w programie "Mój elektryk" przekroczyły 200 mln zł

30.03.2023 14:09


200 mln zł przekroczyła wartość przyznanych dotacji w ramach tzw. ścieżki leasingowej programu "Mój elektryk". Kwota ta została przeznaczona na dofinansowanie leasingu ponad 6 tys. pojazdów - poinformował w czwartkowym komunikacie Bank Ochrony Środowiska.

Źródło: www.bankier.pl

Szukają ludzi do produkcji Izery. Ruszyła rekrutacja, nie tylko w IT

20.03.2023 11:42

Jeśli masz doświadczenie w branży IT lub znasz się na samochodach, możesz pomóc w produkcji polskiego elektryka. ElectroMobility Poland szuka specjalistów IT i inżynierów - to oni stworzą Izerę.

Źródło: www.pulshr.pl

Nawet 100 tys. miejsc pracy zagrożone. Przez zmianę odległości wiatraka

03.03.2023 12:38

W tzw. ustawie wiatrakowej należy pozostawić minimalną odległość lokalizowania elektrowni wiatrowych od zabudowań wynoszącą 500 metrów. Decyzje w tej sprawie powinny podejmować gminy i społeczności lokalne - twierdzi Związek Gmin Wiejskich RP.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Średnia płaca w Polsce to prawie 7 tys. zł brutto. Sprawdź, kto dokładnie tyle zarabia [TABELA]

25.02.2023 6:00

Zarobki większości Polaków nie sięgają przeciętnego wynagrodzenia, a kilka milionów może tylko pomarzyć o pensji na poziomie 7 tys. zł brutto. Dokładnie tego typu pieniądze są w zasięgu np. farmaceutów, specjalistów od finansów, konstruktorów maszyn i doświadczonych elektryków. Na liście znajdziemy też m.in. stewardessy, nauczycieli akademickich czy aktuariuszy. Eksperci opisują charakterystykę pracowników, którzy mogą liczyć na średnią krajową i wskazują, jak często jest to punkt odniesienia w rozmowach kwalifikacyjnych.

Źródło: businessinsider.com.pl

Czy emigracja z Polski się opłaca? Dla niektórych nadal tak

20.02.2023 12:40


​Pensje nauczycieli czy pielęgniarek potrafią być nadal trzykrotnie wyższe za granicą niż w Polsce. Mniejsze różnice są widoczne w przypadku kucharzy czy elektryków - pisze w poniedziałek Business Insider Polska.

Źródło: biznes.interia.pl

Sukcesywnie rośnie udział elektryków na rynku motoryzacji. Nie przekroczy jednak 10 proc.

18.02.2023 6:48


Udział samochodów elektrycznych w łącznej sprzedaży nowych aut bez problemów mógłby osiągnąć w Polsce 10 proc. Jest jeden szkopuł - to ich cena. Stąd na koniec roku 2023 roku najprawdopodobniej nie przekroczy 7 proc.  - szacują eksperci Carsmile. 

Źródło: www.bankier.pl

​W tych zawodach nie zabraknie pracy. Ministerstwo podało listę

04.02.2023 14:33


Elektryk, kierowca czy technik dekarstwa - to tylko 3 z 33 przykładów umieszczonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki na liście zawodów, które w niedalekiej przyszłości mogą być szczególnie poszukiwane na polskim rynku pracy.

Źródło: biznes.interia.pl

reklama
Kontakt z nami