Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Światowi producenci rowerów enduro

30.11.2023 9:51

Świat kolarstwa górskiego przeszedł ogromną zmianę w ciągu ostatniej dekady. Ponieważ coraz więcej osób zaczyna uprawiać ten sport, jest po prostu zbyt wielu kolarzy, by za nimi nadążyć. Jedną z takich zmian jest to, że...

Tagi: Sport
Źródło: www.kariera24.info

Protest przewoźników na granicy. Czekają na reakcje UE i Ukrainy

29.11.2023 20:58


Jeśli nie będzie reakcji UE ws. wprowadzenia zezwoleń dla ukraińskich kierowców oraz reakcji Ukrainy w kwestii zniesienia e-kolejki, to poważnie się zastanowimy się nad ewentualnym zaostrzeniem protestu - przekazał w środę przewodniczący komitetu obrony przewoźników i pracodawców transportu Waldemar Jaszczur.

Tagi: Banki, Sport
Źródło: www.bankier.pl

Ważne świadczenie poszło w górę. Sporo osób dostanie równowartość swojej pensji

29.11.2023 12:37

Od lipca 2023 roku zasiłek chorobowy jest wyższy, ponieważ zmieniła się minimalna podstawa wymiaru tego świadczenia. Od 1 lipca do 31 grudnia wynosi ona 3 106,44 zł.

Tagi: Sport
Źródło: www.pulshr.pl

Co robić, gdy zostawimy bagaż w pociągu? Kto odpowiada za skradzioną walizkę?

28.11.2023 9:51

Co robić, gdy zostawimy bagaż w pociągu? Kto odpowiada za skradzioną walizkę?Zostawiłeś bagaż w pociągu? Nie panikuj. Większość przewoźników ma przewidziane odpowiednie procedury. Urząd Transportu Kolejowego przypomina, co zrobić, gdy zgubimy bagaż lub kiedy nasze walizki zostaną skradzione.

Tagi: Sport
Źródło: www.infor.pl

ING Partnerem 7. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

24.11.2023 11:38


Śląski Festiwal Nauki KATOWICE odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to: Nauka da nam przyszłość. Po raz […]

Tagi: Sport
Źródło: raportcsr.pl

KRS o orzeczeniu ws. skargi L. Wałęsy: ETPC nie ma kompetencji do kreowania norm dot. procedury nominacyjnej sędziów sądów krajowych

24.11.2023 9:51

KRS o orzeczeniu ws. skargi L. Wałęsy: ETPC nie ma kompetencji do kreowania norm dot. procedury nominacyjnej sędziów sądów krajowychEuropejski Trybunał Praw Człowieka nie posiada kompetencji do samodzielnego kreowania norm dot. procedury nominacyjnej sędziów sądów krajowych - to stanowisko Krajowej Rady Sądownictwa ws. orzeczenia ETPC ws. skargi Wałęsy. ETPC uznał że sposób powoływania sędziów SN w Polsce jest problemem systemowym, wynikającym ze sposobu, w jaki została ustanowiona KRS. Ponadto KRS zauważyła, że w składzie orzekającym ETPC nie brał udziału sędzia wybrany z ramienia Rzeczpospolitej Polskiej jako państwa, przeciwko któremu kierowana jest skarga, czym naruszono art. 26 ust. 4 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.

Źródło: www.infor.pl

Poczta Polska pilnie szuka kilkuset pracowników. Ile płaci?

23.11.2023 16:43

Poczta Polska pilnie szuka pracowników przed świętami. Firma chce zatrudnić kilkaset osób do sortowni, transportu i doręczania przesyłek, szczególnie w kilku dużych miastach. Jakie stawki oferuje?

Źródło: businessinsider.com.pl

Dobrowolne wpłaty od internautów a podatek od darowizn

23.11.2023 10:01

Podatnik zamierza rozpocząć internetową polegającą na umieszczaniu w jednym z serwisów filmów (wykładów). Spodziewa się uzyskiwać z tej aktywności wpływy w postaci dobrowolnych darowizn od osób, które będą słuchały i oglądały materiały na jego kanale. Czy uzyskane w ten sposób wpływy podlegają podatkowi od spadków i darowizn?

Tagi: Sport
Źródło: www.podatki.biz

Aktywny tryb życia odpowiada za dobrostan pracowników

17.11.2023 15:19


Sport i aktywny tryb życia, zdrowie i profilaktyka, determinacja i konsekwencja w działaniu. To wartości, które są wpisane w misję i wizję Hasco-Lek S.A. Firma, która jest jedną z największych […]

Tagi: Firmy, Sport
Źródło: raportcsr.pl

reklama
Kontakt z nami