Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Czegoś takiego nie ma w całej UE. Rząd Orbana bije w cudzoziemców

01.03.2024 19:14


Zakaz łączenia rodzin gastarbeiterów; lista miejsc pracy całkowicie niedostępnych dla cudzoziemców spoza UE; konieczność opuszczenia kraju w ciągu sześciu dni po ustaniu legalnego zatrudnienia - m.in. takie regulacje zawiera ustawa, która właśnie (w piątek 1 marca) weszła w życie na Węgrzech. Nikt nie ma wątpliwości - to najbardziej rygorystyczna ustawa antymigracyjna w UE.

Źródło: biznes.interia.pl

Coś bardzo złego dzieje się w polskich firmach. Menedżerowie mają "wszystkiego dość"

27.02.2024 13:45

Na liderach spoczywa ogromna odpowiedzialność, jednak ich własne potrzeby często nie są zaspokojone. Spora część pracodawców nie dostrzega skali problemu i nie dba o kulturę organizacji, która pomagałaby zapobiegać zmęczeniu i wypaleniu. Również sami liderzy zapominają o sobie.

Źródło: www.pulshr.pl

Górnicy wjadą do Warszawy razem z rolnikami. "Trzeba skończyć z tym unijnym szaleństwem"

26.02.2024 20:00

"Marsz gwiaździsty" łączy rolników, górników, myśliwych, transportowców. Cel to m.in. sprzeciw przeciwko, jak mówi Bogusław Ziętek z Sierpnia 80, "szalonej polityce Unii Europejskiej". - Wiemy jak cenna jest pomoc z każdej strony - mówi o powodach dołącznenia do protestu.

Źródło: www.pulshr.pl

27 lutego rolnicy zablokują Warszawę. "Przyszedł czas rozliczeń"

26.02.2024 14:10

We wtorek 27 lutego rolnicy organizują ogólnopolski protest w Warszawie. "Marsz gwiaździsty" do stolicy przyciągnie nie tylko rolników. Swoje wsparcie zadeklarowali leśnicy,  górnicy i transportowcy. - Przyszedł czas rozliczeń - mówi Marcin Gryn.

Źródło: www.pulshr.pl

Nieszczelne sankcje przeciwko Rosji

26.02.2024 7:04


Większość firm w Polsce po nałożeniu restrykcji wobec Rosji wycofała się z tego rynku. Ale skokowy wzrost eksportu do jej sąsiadów może oznaczać omijanie nałożonych barier – pisze w poniedziałek "Rzeczpospolita".

Źródło: www.bankier.pl

Programiści wykupują nowe auta z salonów. To nie tylko kwestia wysokich zarobków

23.02.2024 15:49

Programiści, doradcy oraz osoby prowadzące działalność w branży transportowej – to oni zamawiają najwięcej nowych aut. Najczęściej kupują je na firmę korzystając z leasingu i wynajmu długoterminowego.

Tagi: Leasing, Sport
Źródło: www.pulshr.pl

Podsłuchał żonę i zarobił ponad 1,7 mln dolarów. Teraz grozi mu więzienie

23.02.2024 14:31

Mąż pracowniczki BP został oskarżony o wykorzystywanie poufnych informacji, które zdobył podsłuchując pracującą w domu żonę. Zdaniem Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd zarobił w ten sposób ponad 1,7 mln dolarów.

Źródło: www.pulshr.pl

reklama
Kontakt z nami