Wiadomości z tagiem e-Commerce  RSS
Rząd przyjął przepisy zobowiązujące platformy e-commerce do przekazywania informacji o sprzedawcach

09.04.2024 17:34


Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami, który nałoży na platformy cyfrowe obowiązek przekazywania administracji podatkowej informacji o sprzedawcach - poinformowało Ministerstwo Finansów. Projekt wdraża przepisy dyrektywy DAC7.

Źródło: www.bankier.pl

Polacy pokochali zakupy w sieci. Te produkty wkładamy do wirtualnych koszyków najczęściej

16.03.2024 10:00


Już 88 proc. Polaków robi zakupy, korzystając z kanałów e-commerce, zaś 59 proc. z nich najczęściej zamawia w internecie odzież i obuwie - wynika z raportu Santander Consumer Banku "Polaków Portfel Własny: Polacy w sieci".

Źródło: www.bankier.pl

Omnibus wciąż problemem dla e-handlu. Nawet 15 proc. sklepów może oszukiwać klientów

27.02.2024 13:53


Dyrektywa Omnibus funkcjonuje już od ponad roku. Mimo to, według ekspertów rynku e-commerce zjawisko oszukiwania klientów na promocjach nadal może obejmować nawet 10-15 proc e-handlu. Głównie dotyczy to małych i średnich podmiotów, które najmocniej odczuwają presję konkurencji, ale także wydaje im się, że mają najmniej do stracenia.

Źródło: www.bankier.pl

Optymalizacja Procesów Logistycznych z InPost Abonamentami: Klucz do Sukcesu Twojego Biznesu

13.02.2024 18:53

Zarządzanie logistyką to kluczowy element każdej działalności biznesowej, szczególnie w dynamicznie rozwijającym się sektorze e-commerce. Wysyłka produktów, obsługa zwrotów, monitorowanie przesyłek - to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi stają przedsiębiorcy. Aby sprostać tym wyzwaniom, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy kurierskiej, która zapewni kompleksową obsługę logistyczną.

Źródło: www.podatki.biz

Katarzyna Jakubów-Tyka dołączyła do MarTech & e-commerce connected

30.01.2024 12:08

Z końcem 2023 roku do zespołu SEO spółki MarTech & e-commerce connected Salestube (Group One) dołączyła Katarzyna Jakubów-Tyka.

Źródło: www.pulshr.pl

1000 osób straci pracę. Gigant ogłosił zwolnienia

24.01.2024 13:36

eBay, gigant w branży e-commerce, zwalnia 1000 pracowników, czyli około 9 proc. swojego personelu. Zatrudnieni zostali poproszeni o pracę zdalną — będą informowani o zwolnieniu za pośrednictwem portalu Zoom.

Źródło: businessinsider.com.pl

Freelancer w Polsce: zlecenie z rekomendacji, wynagrodzenie jako dodatkowy dochód

21.12.2023 9:58

37 proc. freelancerów współpracuje z klientami z branży marketingu i reklamy, 33 proc. z firmami e-commerce. Zdecydowana większość podejmowanych zleceń to wynik dobrych relacji z klientami i stałych współprac, choć nie bez znaczenia są rekomendacje.

Źródło: www.pulshr.pl

Polacy pokochali zakupy przez internet. Jesteśmy drugim najszybciej rozwijającym się rynkiem w Europie

16.12.2023 12:00


Polska jest najszybciej rozwijającym się rynkiem e-commerce w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz 2. najszybciej rozwijającym się rynkiem w Europie, po Portugalii - wynika z raportu przeprowadzonego przez CBRE.

Źródło: www.bankier.pl

Nowa forma zatrudnienia coraz popularniejsza. Pieniądze będą szybciej na koncie

01.12.2023 20:15

Wiele firm odczuwa brak pracowników na szeregowych stanowiskach. Pod koniec roku rośnie zapotrzebowanie na prace dorywcze w branżach takich jak e-commerce czy logistyka. Rozwiązaniem, które w takich okolicznościach coraz częściej ratuje firmy, jest praca natychmiastowa. Korzysta z niej coraz więcej przedsiębiorców. Na jakie stanowiska rekrutują?

Źródło: businessinsider.com.pl

Rozwój w branży e-commerce - jak zwiększyć sprzedaż i widoczność?

09.11.2023 9:51

W ostatnich latach branża e-commerce dynamicznie się rozwinęła, a zakupy online stały się dla wielu normą, a nie wyjątkiem. Z tego powodu przedsiębiorcy zwracają uwagę na potencjał płynący z globalnego rynku internetowego, który oferuje nieskończone możliwości sprzedaży produktów i usług.

Źródło: www.podatki.biz

reklama
Kontakt z nami